Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Empty
MesajKonu: BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA   BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 5:17 pm

BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA 2h4dhld

BU BÖLÜMDE GOLDEN RETRİEVERLARIMIZIN YENİ DÜNYAYA GELEN MİNİK BEBEKLERİMİZİ TANITACAĞIZ.
ONLARIN DOĞMASININ MUTLULUĞUNU SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ SİZLERLE MUTLU OLACAĞIZ. BELKİ GOLDEN SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE GÜN DOĞACAK BEBEKLERİMİZİN RESİMLERİNİ PAYLAŞACAĞIZ.ONLARIN DOĞUMLARINDAN BÜYÜMELERİNE KADAR TAKİP EDECEĞİZ ANNESİNİN MUTLULUĞUNU YAŞADIKLARINI PAYLAŞACAĞIZ.

İNŞLLAH BURADA BEBEKLERİMİZİ GÖRMEYİ UMUT EDİYORUM...
YENİ KONU AÇARAK KÖPEKLERİMİZİN HAMİLELİK AŞAMALARINIDA AÇIKLAYIP RESİMLERİNİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ...
I love you I love you I love you

BEBEKLERE YUVA ARIYORSANIZ ANA SAYFA YAVRU VERENLER BÖLÜMÜNDE YAYINLAYINIZ.

ADMİN
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
yusuf10

MesajKonu: Geri: BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA   BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 5:35 pm

arkadaslar merhebe 18 gunluk almak zorunda kaldım beslenme konusunda ne yapacagımı sasırmıs durumdayım bırısı 2 saate bır dıyor bırısı gunde 3 sefer dıyor ne yapabılıecegım konusunda bana yardımcı olursanız sevınırım
muti

muti

MesajKonu: Geri: BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA   BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:27 pm

hojam süte ihtiyacı var anne sütüne neden okadar erken aldın...Sad
yusuf10

MesajKonu: Geri: BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA   BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 2:39 pm

almak zorunda kaldım yanlıs bılgılendırme yuzunden su anda gozlerımı yenı acmaya basladı cısını kakasını kendı yapmaya basladı ama elımden geldıgı kadar ıyısını yapmaya calısıyorum tabıkı yınede ogrenmeye calısıyorum
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA   BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 3:59 pm

ben senin yerinde olsam veterinere danışırım

BİZ DÜNYAYA GELDİK-AÇIKLAMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-