Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA Empty
MesajKonu: CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA   CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:20 pm

TALİHSİZ BİR KAZADAN DOLAYI, HASTALIKTAN YADA BAŞKA NEDENLERLE KAYBETTİĞİMİZ DOSTLARIMIZI BU BÖLÜMDE YENİ BİR KONU ADI ALTINDA BİZLERLE ONU SONSUZA DEK KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞMANIZ İÇİN AÇILMIŞTIR
ÇOK ÜZÜCÜ OLSADA BİRAZ OLSUN MORAL VEREBİLMEK ONLARIN CENNETTE OLMALARINI HATIRLATMAK AMACI İLE KAYBETTİĞİNİZ VE UNUTAMADIĞINIZ DOSTUNUZU ACISINI PAYLAŞABİLİRSİNİZ.BİZDE ÜZÜLECEK OLSAKTA O CENNETTE MUTLU OLACAKTIR.
KENDİNİZİ HİÇBİR ZAMAN SUÇLAMAYIN ELBET BÜTÜN DOSTLARIMIZIN HAYATI SONA ERECEKTİR.
BÜTÜN DOSTLARIMIZA UZUN ÖMÜRLER
DOSTLARINI KAYBEDENLERE SABIR DİLİYORUZ. Sad Sad Sad Neutral
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
DaiSy

DaiSy

MesajKonu: Geri: CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA   CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:31 pm

Ben daisy yi almadan önce başka bir köpek besliyordum. cnsi american cooker dı. erkekti. adı pepsi ydi. onu çok sewiyodum ama daisy kdr deil. pepsiyle sadece 1 hafta yaşayabildim. onu internety üzerinden istanbuldan uçakla getirttiğimiz için yolda daha yavru olduğu için ishal olmuştu. ve bize geldiğinde hastaydı ve 1 hafta sonra öldü onu hatırladığımda çok üzülüyorum ama iiki daisy var diorum kalp goldens lovedogs gold puppy
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA   CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 6:43 pm

çok üzüldüm daisy ile uzun ve mutlu yaşarsınız inşallah
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA   CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 11:12 am

İnşallah.

CENNEKTEKİ MELEKLER-AÇIKLAMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-