Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SOHBET-Açıklama

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:00 pm

Bu bölümde üyelerimiz istedikleri her konuda örn:goldenları yaşadıkları olaylar havadan sudan gibi sohbetleri ahlak sınırları içerisinde yeni konu başlığı adı altında sohbet edebilmelei için açılmıştır.
Bu konular dışında herhangi bir soru.sorun,şikayet,tanıtım gibi konuları forumumuzda bulunan uygun başlıklı bölümler açılmalıdır aksi halde bu bölüme uygun başlıklar olmadığı durumda açtığınız konular gereken bölüme taşınacaktır.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
hayvansever

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: Geri: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:19 am

arkadas lar ben golden retriever leri çok seviorum almak istiyorum fakat dişimi erkekmi karar veremiorum bide ankarada alan varsa esat civarında nerden alabiliceğim konusunda yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden tesekürler
112
moderatör
112

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: Geri: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:39 pm

hayvansever demiş ki:
arkadas lar ben golden retriever leri çok seviorum almak istiyorum fakat dişimi erkekmi karar veremiorum bide ankarada alan varsa esat civarında nerden alabiliceğim konusunda yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden tesekürler
Dişiler erkeklere göre daha uslu ve sevecendir. AAma yanlışlıkla olan çiftleşmeler sonucunda biraz sorun yaşayabilirsiniz. Aslında bir yöntem önereyim:
Köpeğinizle otorite kurmanız için bayan iseniz erkek erkek iseniz dişi köpek alınız.
hayvansever

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: Geri: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:21 pm

bilgi için saul dişi alıcyı am ozaman fotoğrafını çeki paylaşmayı bekliorum
112
moderatör
112

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: Geri: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:27 pm

hayvansever demiş ki:
bilgi için saul dişi alıcyı am ozaman fotoğrafını çeki paylaşmayı bekliorum
Heyecanla bekliyoruz.
kontes
moderatör
kontes

SOHBET-Açıklama Empty
MesajKonu: Geri: SOHBET-Açıklama   SOHBET-Açıklama Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 11:39 pm

bence erkek yada dişi eğitimde farketmez sadece rahat tutma açısından dişi daha iyi

SOHBET-Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-