Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sinema-Bombon(El perro)

+2
Erenay
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sinema-Bombon(El perro) Empty
MesajKonu: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:45 pm

PATAGONYADAN SADAKAT VE DOSTLUK ÜZERİNE BİR YOL HİKAYESİ...

Sinema dogo argentino ırkı köpeğin juan villages adındaki kişiye yol arkadaşlığı yapmasını konu alan bir filmdir.
Şimdi biraz özet geçelim
Juan Villages hayatının son yirmi yılında Patagonyadaki ıssız yolda bulunan bir benzin istasyonunda çalışmıştır. Benzin istasyonu el değiştirmiştir ve yeni sahipleri orayı modernleştirmeye niyetlidir. Diğer çalışanlarla birlikte Juanda işten çıkartırılır. Bir yandan başka bir iş ararken bir yandanda eski bir hobisi sayesinde geçinmeye çalışmaktadır. sapı işlemeli bıçaklar yapmaktadır. ama işler iyi gitmemektedir.
Şans eseri çiflikte eski bir araba üzerinde ufak bir tamirat yapar. Çiftlik yaşlı hanım vefat eden eşine ait olan bu arabayı satmak zorundadır. Çünkü paraya ihtiyacı vardır. Juan işini bitirince çiftlik sahibi ona borcu karşılığı bir köpek vermeyi teklif eder.
Ama köpeği herhangi bir köpek değildir. Eşinin bir köpek üretme çifliği kurmak amacıyla aldıdığı müthiş bir bir Dogo Aragentino'dur.
Köpeğin iyi bir can yoldaşı olduğunu söyleyerek juanı ikna eder.
O günden sonra Juna'nın şansı açılmaya başlar. Dikkat çekici olan köpek herkes tarafından övülür.Köpeğin sahibi olan Juan'da bundan gururlanır. Juan bu köpek sayesinde geçici bir iş bulur. Dogo hayranı olan banka müdürü bile ücretini almaya gittiğinde onu ofisine çağırır. Juanın geleceği bu köpeğe bağlıdır. Bu nedenle Juan köpeğini boş zamanlarında köpekleri yarışmalara hazırlayan arkadaşı ile temas kurar.
Köpeğin birsürü ödül kazanacağından emin olan eğitmen hizmet karşılığı ödüllerin yarısını alacaktır.Sonra işsizlikten dogo sayesinde kurtulan Juan için uzun bir eğitim dönemi başlar.
Köpek ilk girdiği yarışmada üçüncülük ödülü kazanır.
Bir Lübnan lokantasında gürültülü bir kutlama yaparlar. Juan orada arap asıllı bir kadın şarkıcıyla tanışır, ondan hoşlanmıştır.Köpek ve şarkıcı sayesinde Juan kendisini bulutların üzerinde hissetmektedir. Ama kısa zamanda içgüdülerinin kötü oyunlar oynayabileceğini anlar.

BU FİLM BİRÇOK ÖDÜL ALAN DRAMA TÜRÜ BİR FİLMDİR.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:41 pm

Filmlerden konu açılmışken yazıyım.

Marley ve ben
Hachikoyuda izlemenizi tavsiye ederim.Harika filmeler.Biraz geç oldu ama neyse:D
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:23 pm

belki izleriz evet ama geç
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 1:55 pm

MARLEY ve BEN izledim ben onu
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:23 am

Evet ben sonunda ağladım=((
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:26 pm

yha çok güzel bi film ama demi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:37 pm

Evet açıkçası ben sonunda çok duygulandım...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:56 pm

evet çok duygusal
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 10:59 pm

ben niye izlemedim ?? hemn izliycem:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:09 pm

İki filmi de izledim. Çok müthiş filmler kesinlikle izlemelisin Nisa.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Sinema-Bombon(El perro)   Sinema-Bombon(El perro) Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:57 pm

tmm tavsiyenize uyucam:)

Sinema-Bombon(El perro)
1 sayfadaki 1 sayfası