Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evde uyum

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Evde uyum Empty
MesajKonu: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 6:42 pm

Eve Uyum: Öncelikle annesinden yeni ayrılmış yavru köpeklerin eve alıştırılması sağlanır. Genellikle bu olay pek sorun oluşturmamakla beraber bazen yavru, annesinin ve kardeşlerinin özlemi içerisinde olabilir. Bu yüzden yalnız kaldığı zamanlar ağlamaya başlar. Burada dikkat edilmesi gereken konu köpekle fazla ilgilenmemektir. Aksi taktirde köpek sürekli aynı ilgiyi bekler, göremediği zaman da mutsuz olur.

HAZIRLAYAN:VETERİNER HİZMETLERİ BİRİMİNDEN ALINMIŞTIR.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
...senem...

...senem...

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 7:58 pm

[b]merhabalar benim 2 aylık bir goldeım var eve geleli yuvasından ayrılalı bir gün oldu bize ve eve alışması ne kadar zaman alır acaba? Ve alışabilmesi için yapabileceğimiz şeyler varmı varsa nelerdir cevaplarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler[/b]
Admin
Admin
Admin

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:11 pm

merhabalar
köpeğiniz kısa zamanda size alışacaktır. ona sevginizi gösterin oyunlar oynamayı deneyin. sevecen yaklaşın yani onun sizin yanınızda güvende olduğunu hissettirin size alışması kolay olacaktır. kısa sürede size kendini en yakın hissedecektir I love you I love you
...senem...

...senem...

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:36 pm

evet gerçektende söylediğiniz gibi oldu biberim bana 3. gününde alıştı... İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Admin
Admin
Admin

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:38 pm

rica ederim çok sevindim resimlerinide görmeyi umarız I love you I love you
...senem...

...senem...

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 10:44 pm

en kısa sürede :)
bugra_7

Evde uyum Empty
MesajKonu: sadfsa   Evde uyum Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 8:52 am

merhaba benim de 4 aylık bir golden ım var cok cekingen eve ilk getirirken ayakları titredi arabada ağladı evdedi bizi görünce hemen kacıyor sadece biz yokken ayağa kalkıyor hareket ediyor başka türlü hep oldugu yerde yatıyor yemek yiyor ne tavsiye ediyorsunuz bu durum beni çok üzüyor çünkü şimdiden çok teşekkür ederim
Admin
Admin
Admin

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 7:01 pm

köpeğiniz daha küçük olduğundan çekingen davranıyor daha doğrusu ürküyor ama endişelenmeyin Sizin yapmanız gereken sabırla ona sakince yaklaşmak ve ona sevgi söstererek onun güvenini kazanmak belki şu an yeni olduğundan annesinden farklı bir ortamda bulunmak ona ürkütücü geliyordur.ama siz ona sevginizle okşamanızla bu korkuyu yenmesine yardımcı olacaksınız. merak etmeyin kısa sürede uyum sağlayacağına eminim I love you
bthn23

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:36 pm

merhaba bnm 10 aylık bi golden var eve getireli 4-5 gün oluyor ne kadar sürede alışabilir.
112
moderatör
112

Evde uyum Empty
MesajKonu: Geri: Evde uyum   Evde uyum Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:30 pm

[quote="bthn23"]merhaba bnm 10 aylık bi golden var eve getireli 4-5 gün oluyor ne kadar sürede alışabilir.[/quot]
Aslında köpekten köpeğe değişebiliyor. Ama en az 1 hafta da alışıyorşar.

Evde uyum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-