Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ

+3
golden_berfin
112
Admin
7 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 5:11 pm

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ

Kökeni:Almanya.

Tanımı:30-40 kg kadardır. Erkekler 60-65 cm, dişiler 55-60 cm yüksekliktedir. Yüksek zekalı bir ırktır.

Kişiliği:Çocuklarla gayet iyi iletişim kuran, diğer köpeklerle uyumlu, hareketli, mükemmel koku alan burna sahip bir köpek türüdür. Cesur, neşeli, sadık, kararlı, vefalı, efendisine ve çocuklara sevgi duyan, öteki hayvanlara karşı hoşgörülü, yabancılara karşı uyanık, kolay eğitilir.

Özelliği:Askeriyede, polis birliklerinde muhafız köpeği olarak, evlerde bekçi köpeği amaçlı kullanılabilir. Ayrıca iyi bir aile köpeğidir.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
112
moderatör
112

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:07 am

Admin demiş ki:
ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ

Kökeni:Almanya.

Tanımı:30-40 kg kadardır. Erkekler 60-65 cm, dişiler 55-60 cm yüksekliktedir. Yüksek zekalı bir ırktır.

Kişiliği:Çocuklarla gayet iyi iletişim kuran, diğer köpeklerle uyumlu, hareketli, mükemmel koku alan burna sahip bir köpek türüdür. Cesur, neşeli, sadık, kararlı, vefalı, efendisine ve çocuklara sevgi duyan, öteki hayvanlara karşı hoşgörülü, yabancılara karşı uyanık, kolay eğitilir.

Özelliği:Askeriyede, polis birliklerinde muhafız köpeği olarak, evlerde bekçi köpeği amaçlı kullanılabilir. Ayrıca iyi bir aile köpeğidir.

Benim 4 köpeğimden 3 tanesi açk/gsd idi. Biri Alman Showline, biri AÇK UZUN TÜYLÜ, biri ise Alman Sableydi. Gerçekten harika hayvanlar.
golden_berfin

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 7:49 pm

benim esiden bir alman kurdum vardı ama öldü Crying or Very sad şimdi ise golden retiever alıcazzzz cheers
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:06 pm

frt

En son Erenay tarafından Perş. Haz. 16, 2011 6:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
paşammm
moderatör

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:56 pm

benimde alman kurdum vardı ama öldüüüüüüüüüüüüüü Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ama golden alıcvamm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:31 pm

paşammm demiş ki:
benimde alman kurdum vardı ama öldüüüüüüüüüüüüüü Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ama golden alıcvamm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Tabi canım tabi.Hani ilk köpeğindi=))
paşammm
moderatör

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:37 pm

ben sana öğle bişi demedimki zaten alman kurduma iyi bakamadım ama şimdi goldenler hakkında uzmanım Very Happy
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:56 pm

alex çok tatlı
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:57 pm

Teşekkürler...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:58 pm

Very Happy I love you I love you I love you Very Happy
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:03 pm

=))))))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:05 pm

.)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))::)))))))))))))))
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:11 pm

Artık ona biz bakmıyoruz ama evimizin altındaki dükkanda bakıyorlar.Yani bağımız kopmuyor=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:22 pm

tamam kopmasın
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:11 pm

=)))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:54 pm

ay hep gülüştük yhaaaaaaaaaa Very Happy
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:55 pm

Maalesef öyle oldu=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:59 pm

Very Happy güldürme beni bak tamamı alla alla Very Happy ayyyyy kafamdan gülmeyi silemiyorum alla alla Mad Mad lütfen güldürme
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:01 pm

Komik bir şey söylemedim ama neyse=)))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:02 pm

Very Happy
Erenay
moderatör
Erenay

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:03 pm

Bak yine güldün.SAçma sapan konuşuyoruz=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 10:05 pm

Very Happy evet
Raptor24

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 12:06 pm

Erenay demiş ki:
ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Ipul1i

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ 35a21og

Arkadaşlar bu bizim evin alt katında bakılan köpek ALEX. SAHİPLERİ safkan alman kurdu olduğunu söylüyor.Sizcede öyle mi.BAna garip geldi.Sizce alman kurdu mu Neutral Exclamation cyclops study
sanmıyorum alman kurtlarının kalça kısmı böyle olmas daha düşük olur ama benim gördügüm kadarıyla bu öyle deil
Raptor24

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Empty
MesajKonu: Geri: ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ   ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 10:33 pm

bnde babamla karar verdim goldenle beraber bide alman kurdu yavrusu alıp beraber büyütücez hem irbirlerine arkadaş olurlar

ALMAN ÇOBAN KÖPEĞİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-