Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları)

+10
Asİl and BeRk
ıce
ogzcn
dorukbaba
DaiSy
karamel
tarabya1001
panik__yok
ecchem
Admin
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Empty
MesajKonu: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 8:58 pm

tüm üyelerimize öncelikle selamlar..
ben bu sitenin kurucusuyum sizlerle ve dostlarınızla tanışmak çok mutluluk verici daha önce birçok pet sitesine kayıtlıyken neden benimde olmasın diye kendi köpeğimin ırkı olarak golden retrieverlar adı altında bu forumu uzun bir sürede oluşturdum.
dileğim birçok hayvanseverin üye olup buradan birşeyler öğrenebilmesiydi ve bu dileğim yavaş yavaş grçekleşiyor.
henüz çok yeni bir site olduğumuzdan çok dobra değiliz
bunun üzerine bende bir konu açarak üyelerimizin birbirllerinin petlerini tanımak bilgi edinmek ve birlikte dostlarımız hakkında birçok şeyi paylaşıp fikir alışverişi sağlamak veya yardım bekleyen tüm dostlarımıza birlikte yardım edebilmek için bu forumda tanışma faslı açtım.
bundan sonra herşey diğer başlıklar adı altında birlikte dostlarımız hakkında birşeyler paylaşabilmek olacak..
sizde kısaca kendinizi petinizi ve bu siteyi nasıl bulduğunuz hakkında bilgiler vererek başlayabilirsiniz...

En son Admin tarafından Paz Ekim 26, 2008 10:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
ecchem

ecchem

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 9:57 pm

Meraba öncelikle sitenizi beğendim goldenlara özel yada böyle dostlarımıza özel forumlar bulmak çok zor (:
Adım ecem 17 yaşındayım çok tatlı bi oğlum var hayatıma neşe katıyo (: daha 2 aylık ama çok akıllı ve çok nazlı malesef Very Happy
siteyi googleden buldm ve balıklama atladım Razz
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 10:07 pm

merhaba ecem seni ve tatlı goldenını tanıdığıma çok sevindim inşllah bu site sana ve tatlı petine yardımcı olur tekrar hoşgeldiniz
en kısa zamanda goldenının resmini yeni ekleyenenlere koyacağım I love you
panik__yok

panik__yok

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 9:03 pm

Merhaba ark.lar benimde 4 bucuk aylıık çapkıın bi oğlum var ama ben ona kardeşş gozuyle bakııom e yaparsak beraber yapııoz:) istanbulda yasııorum site bana cok ciddi geldııgıı ııcıın uye oldun dııger forumlardakıı gııbıı sacma sapan baslııklar vs yok cok yararlıı bıılgııler mevcut calıısmalarıınıız devamıınıı dıılııyoruz:) ve goldenlara köpek demiyoruz detittirmiyoruz:))))
tarabya1001

tarabya1001

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 1:21 am

Selamlar....

Admin arkadasıma tesekkurler edıyorum.
boyle bır forumun hazırlanmasında gecen emeklerı adına..

Adım Yasar ......
Arkadasımın ısrarı üzerıne dayanamayıp bır tanede golden ben de aldım .. bakamam dedıysemde illa al sana gıtsın ıstıyorum dedı ve bana verdı
aslında aldıgım golden 6 aylık , arkadasım satması ıcın bır petshopla anlasmıs onlara bırakmıs . adamın elınde ıkı tane kalmıs aslında adam bunları kendıne ayırmıs ama erkek olanını bana verdı

kopegı almaya gıttıgımde 6 ay boyunca kopekler sedece yemek verılmek ııcn kulublerınden cıkarılmıs adamın demesı yanı oyun ılgı hıc yok gıbı bıseymıs . ben kopegı gormeye gıdınce adam kulubeden cıkardı kopekler bahcenın ııcnde hoplayıp zıplamaya basladılar

bayagı hareketlı ıdıler
ben alıp eve geldım yuvasını ayarladım . hıc tasma takmamıslardı bırde tasma taktım yemegını suyu derken o gunumuz oyle gectı
sadece aksamalrı gorebılıyorum gercı cocuklarım okul saonraları ılgılenıyorlar

fakat sunu gördum kopegım cok korkak yada bana oyle gelıoyr yuvasından cıkmıyor sadece yemek getırıdıgmızde yemek ııcn cıkıyor yedıkden hemen sonra hemen yuvanın ııcne gırıyor

tutup cıkartıyoruz oldugu yerde duruyor yerınden kalkmıyor . cekıstırmeye hıc gelmıyor.. evın etrafında dolassın dıye tasmasını nıda cıkarıyorum kendıne bır yer bulup kalıyor kımıldamıyor

alalı daha 3 gun oldu suana kadar sadece bırı yanına yaklasınca kafasını cıkarıp bakıyor eger yıyecek verılcekse dısarı cıkıyor kendını sevdırıyor ama ılgı bıtınce hemen yuvaya dönuyor.. yanı alısık olmadıgı bır ortamdan dolayımıdır anlayamadım daha oncelerıde kopeklerım oldu ama hıc boles bır sorunla karsılasmadım...

TAVSIYELERINIZE IHTIYACIM VAR
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 11:01 pm

biz teşekkür ederiz hoşgeldiniz
elbette köpeğiniz daha yeni girdiği ortama alışması zaman alıcaktır şu an bulunduğu ortama yabancı olduğundan çekingen davranabilir bu çok normal bunu dışında kötü bir tecrübe yaşamadıysa kormasının sebebi yabancı olmasıdır
bir süre sonra bulunduğu ortama uyum sağlayacak ve sizede alışmaya başlayacaktır daha çok erken..şu an yanlız olduğunu düşündüğünden sadece karnını doyurmakla meşkul Razz gold
tabii sizinde çabalarınızla ona ilgi göstermeli ve sizden zarar gelmeyeceğini anlamalıdır. şevkatinizi hissetmeidir böylece size çabucak alışır I love you goldens
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:21 pm

merhaba öncelikle golden sitesine ye olduğum helde goldenım yok @ ama inşallah yavru goldenım olabilir Laughing adım ravza eskişehirde yaşıyorum komşunun bir goldenı var lovedogs yavru ama o kadar küçük değil normal boyutta belki bir iki aylıkdır ve bize çok yakın oturuyorlar babam o köpeği büyüyünce çiftleştirsinler yavrularından birini biz alırız diyince hemen goldenlar hakkında araştırma yaptım ve sitenizi buldum puppy bulur bulmaz hiç bakmadan kayıt oldum gold ilk defa köpek beslicem için tecrübesizim ama bu site sayesinde başarabilceğimi düşünüyorum ve siteniz çok gzel umarım hiç kapanmaz
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 8:23 pm

yaşar ya senin arkadaşın çok iyiymiş bana birisi öyle dese ben hiç durmadan alırdım ya senin adına çok sevindim lovedogs
DaiSy

DaiSy

MesajKonu: harika bir site..   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 6:23 pm

bu siteyi tesadüfen buldum ve hmn üye oldum çok hoşuma gitti ... böyle bir site kurmanız ve düşünmeniz çok hoş.. goldens
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 3:53 pm

teşekkür ederiz bu siteyi güzelleştiren sizler ve hayvan dostarınız Razz puppy
kalp kalp kalp kalp kalp
dorukbaba

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:29 pm

bende yavru bi tane gold alcam dourdu ama sütten kesilmesini bekliom...çok sabırsızım eğitimi hakkında bilgi almak için site arıyordum gördüm hemen üye oldum .çok qüzel bi site ecem köpeğin çok tatlı.. kalp Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 11:52 am

umarım kısa sürede bir golden sahibi olursunuz Wink
dorukbaba

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 12:38 am

saol admin kardeş ... Very Happy senin golden in varmı..? kalp
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 10:38 pm

evet tabikide o olmasa bilgi sahibi olamazdık I love you
ogzcn

MesajKonu: slm   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 12:40 pm

slm ben oguzcan 2 yaşına yakın goldınım var adı CANCAN.yavruları oldu ben fazla göremediğim için köpeyin kaç yavrusu var onu bile bilmiyorum ama bu sene yavrunun birini yanıma almaya karar verdim ve p.tesi köpeğim gelicek.dişi bi kaç aylık ama bn isim buladım hala :S yardımcı olurmusunuz fazla duyulmamış sade bi isim arıyorum yardımcı olurmusunuz? :)
ıce

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:03 am

bi arkadaşımın köpeğinin adı votkaymış duyduğumda kulağıma çok hoş gelmişti cheers ama dişi pek uyar mı bilmem.gerçi benim kızımın adı da erkek adı olarak kullanılıyor ama Very Happy selly,visky,gofret..daha türetilebilir alien
ogzcn

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 1:45 pm

:):) adına nazlı koymayı düşünüyorum :) saol yardımcı oldugun için daha güzel isim bulursam değiştircem :) selly de sölenişi güzel :)
ıce

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:05 pm

adı nazlı olanlar kızmasın sonra tongue evet selly çok kibar,biz erkek düşündüğümüz için almadan önce koymuştuk ıce adını ama dişi alınca değiştirmedik artık yoksa ben de selly düşünüyordum queen
ogzcn

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:21 pm

annesinin adıda cok güzel :) cacan :) hyrlısıyla gelsinde isim ozmn koyarım :)
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 12:02 am

Bende bu sitede çok eski sayılmam. öncelikle merhaba adım Berk, Asil adında 2 aylık bir erkek goldenim var. fotolarını koydum bizim goldenlarımız kısmına.her köpek gibi çoook şirin benim goldenim de. her sahip kendi köpeğini en şirin görür bende onlardanım. Razz sitenizi çok beğendim gerçekten ciddi ve çok yaralandığım iyi bir paylaşım sitesi sizinle tanıştığıma çok memnunum.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 8:03 pm

Asİl and BeRk demiş ki:
Bende bu sitede çok eski sayılmam. öncelikle merhaba adım Berk, Asil adında 2 aylık bir erkek goldenim var. fotolarını koydum bizim goldenlarımız kısmına.her köpek gibi çoook şirin benim goldenim de. her sahip kendi köpeğini en şirin görür bende onlardanım. Razz sitenizi çok beğendim gerçekten ciddi ve çok yaralandığım iyi bir paylaşım sitesi sizinle tanıştığıma çok memnunum.
Yararlanabildiyseniz ne mutlu bize.
Jessie

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:07 pm

selam.. herkese köpeğiyle birlikte uzun ve mutlu bir hayat dileriz. Köpeğim Jessie'nin bloğuna da bekleriz..:)

http://goldenjessie.blogspot.com/
tango1111

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:09 pm

arkadaşlar selam 1,5 yaşında bir golden aldım , harika sabahtan akşama kadar bıkmadan oyunlar oynuyoruz fakat bahçemde onun için gayet geniş bir yer yaptırdım,içerisindede kulübesi var,dün o kadar sağanak yağmurda kulübeye sokamadım,inat etti ıslandı,kulübeye alıştırmak için tavsiyelerinizi bekliyorum... şimdiden teşekkürler.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 11:56 pm

tango1111 demiş ki:
arkadaşlar selam 1,5 yaşında bir golden aldım , harika sabahtan akşama kadar bıkmadan oyunlar oynuyoruz fakat bahçemde onun için gayet geniş bir yer yaptırdım,içerisindede kulübesi var,dün o kadar sağanak yağmurda kulübeye sokamadım,inat etti ıslandı,kulübeye alıştırmak için tavsiyelerinizi bekliyorum... şimdiden teşekkürler.
Acaba klübeniz 2. el mi?
tango1111

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:49 pm

şöyle 2. el kulübeyi yeni yaptırdım fakat 1 hafta kadar alman kurdu kaldı,sonra onu geri vermek zorunda kalınca kulübeyi güzelce dezenfekte ettim 2 ay falan boş kaldı.

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Golden Retriever
» o bir golden retriever
» Golden Retriever