Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları)

+10
Asİl and BeRk
ıce
ogzcn
dorukbaba
DaiSy
karamel
tarabya1001
panik__yok
ecchem
Admin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 8:58 pm

Konunun ilk mesajı :

tüm üyelerimize öncelikle selamlar..
ben bu sitenin kurucusuyum sizlerle ve dostlarınızla tanışmak çok mutluluk verici daha önce birçok pet sitesine kayıtlıyken neden benimde olmasın diye kendi köpeğimin ırkı olarak golden retrieverlar adı altında bu forumu uzun bir sürede oluşturdum.
dileğim birçok hayvanseverin üye olup buradan birşeyler öğrenebilmesiydi ve bu dileğim yavaş yavaş grçekleşiyor.
henüz çok yeni bir site olduğumuzdan çok dobra değiliz
bunun üzerine bende bir konu açarak üyelerimizin birbirllerinin petlerini tanımak bilgi edinmek ve birlikte dostlarımız hakkında birçok şeyi paylaşıp fikir alışverişi sağlamak veya yardım bekleyen tüm dostlarımıza birlikte yardım edebilmek için bu forumda tanışma faslı açtım.
bundan sonra herşey diğer başlıklar adı altında birlikte dostlarımız hakkında birşeyler paylaşabilmek olacak..
sizde kısaca kendinizi petinizi ve bu siteyi nasıl bulduğunuz hakkında bilgiler vererek başlayabilirsiniz...

En son Admin tarafından Paz Ekim 26, 2008 10:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com

YazarMesaj
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:35 pm

tango1111 demiş ki:
şöyle 2. el kulübeyi yeni yaptırdım fakat 1 hafta kadar alman kurdu kaldı,sonra onu geri vermek zorunda kalınca kulübeyi güzelce dezenfekte ettim 2 ay falan boş kaldı.
Diğer köpeğin kokusu klübeye sinmiş olduğundan köpeğiniz yatmak istemiyor. Bu önlemek için klübenin içine farklı bir koku sıkabilirsiniz ya da köpeğinizin kokusunu barınadıran bişey koyabilirsiiz.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: __Tanışma faslı__(golden retriever dostları)   __Tanışma faslı__(golden retriever dostları) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 3:14 am

slm ben nisa kontes adında bir golden ım var 14 yaşındayım ona ikizimle birlikte bakıyoruz ve bu gerçekten çok eğlenceli o bizim en iyi dostumuz

__Tanışma faslı__(golden retriever dostları)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Golden Retriever
» o bir golden retriever
» Golden Retriever
» merhaba, yavru golden retriever