Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yavru Golden aranıyor

5 posters
YazarMesaj
aysuuu

Yavru Golden aranıyor Empty
MesajKonu: Yavru Golden aranıyor   Yavru Golden aranıyor Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 4:32 pm

Merhabalar :) elinizde sahiplendirmeyi düşündüğünüz erkek golden yavrunuz varsa almaya talibim.Trabzondayım eğer buralardaysanız yada yavruya eziyet olmayacak kadar yakın bir şehirdeyseniz ve gönderebilecekseniz çok sevinirim yada yakınsa ben gelip alırım tanışmak içinizi dahada rahat ettirir.
mert

MesajKonu: Geri: Yavru Golden aranıyor   Yavru Golden aranıyor Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 9:24 pm

slm adım bahir korkutan 4 aylık golden retriever dişi köpeyim var çalıştığım için bakımı zor oluyaor kimliği ve bütün aşışları yapılmıştır kafesi ve malzemeleri ile vermek istiyorum tel.0554 314 13 24 500 tl
taha

MesajKonu: Geri: Yavru Golden aranıyor   Yavru Golden aranıyor Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 1:55 am

lovedogs slm ben taha acil 1 yavru golden e ihtiyacım war.yardımcı olmak isteyenler için tlf:05057384083
karamel

karamel

MesajKonu: Geri: Yavru Golden aranıyor   Yavru Golden aranıyor Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 4:43 pm

selam ya sen köpeğini veriyormuşsun ya hangi şehirde oturuyorsun
ofkarcigil

MesajKonu: Geri: Yavru Golden aranıyor   Yavru Golden aranıyor Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 7:11 pm

merhaba benimde veteriner hekim onaylı 3 aylık bir macar goldenım var... aileden dolayı evde bakamıyorum düşünürsen sana verebilirim hangi şehirdesin sen...

Yavru Golden aranıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAVRU GOLDEN