Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ)

3 posters
YazarMesaj
telvin79

Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ) Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ)   Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ) Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 2:45 am

Öncelikle böyle bir siteye kurdugunuz icin cok tesekkür ederim,ben Almanya da oturuyorum,asiri derecede Golden hayraniyim,ve uzun bir süredir bir golden edinmeyi düsünüyordum ve artik kararimi verdim almak istiyorum.Fakat yine de kafami karistiran bir kac sorunum var...mümkünse sizlerden bilgi edinmek istiyorum.oturdugum ev 60 metrekare bu ne kadar problem yaratir,yeterli egzersiz yaptirirsam yine de problem olur mu? sabah ve aksam birer saat egzersiz yaptirabilirim,onun haricin de ev de bazi günler 4 ya da 5 saat yanliz kalmasi gerekebilir ama her zaman degil,bu problem olur mu? Onun haricin de ilgi olarak, esim de ben de yeterli ilgiyi gösterecegimizden eminiz... bize bu konular hakkinda bilgi verebilirseniz cok mutlu olacagiz,ve mümkünse biran önce bilgilendirirseniz sevinirim,cünkü yakinimiz da birisinin yeni yavrulari oldu,bizden de haber bekliyor... simdilik bu kadar umarim olumlu bir yanit gelir Wink sabirsizlikla bekliyoruz.. Shocked
NeCo94
Admin
NeCo94

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ)   Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ) Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 4:02 am

Very Happy oncelikle hosgeldin . goldenler yavrudan alınırsa tahat ettigi ve ihtiyaclarının karsılandıgı her türlü yasam tarzına uyum saglıyacagına emınım. eger yeteri kadar ilgi gosteririr ve egzersizleri yeteri kadar yapılırsa hic bir problem cikmıyacagına ınanıyorum.evde 4,5 saat yanlız kalmasına gelınce tabıkı yaramazlık yapıcaktır Very Happy onu guvenli bir oda yada kafes gibi bir yere koylarsaniz bir problem le karşılasmazsınız diye düsünüyorum.

Golden beslemek gercekten cok ayrı bır güzel tavsiye ederim . Very Happy
panik__yok

panik__yok

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ)   Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ) Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:31 pm

Öncelikle tabiki goldenınızla ne kadar beraber olursanız onu okadar mutlu edersınız ama ben aksam 5 e kadar calısıyorum yalnız yasıyorum ama sabah işe gelirken paşamın mamasını verıp suyunu koyup cıkıyorum o benı beklıyo 5 e kadar:) tabıkı bu kadar uzun sure yanlız kalması dogru deil ama 24 saat ilgilenmekte iş deil onemlı olan ona gereklı egıtımı sevgıyı mutlulugu vermektır ben gunde 1-2 saat dısarı cıkıyorum ama kosmaktan bıtıyo zaten:) yetiyo ona eve gelınce benım evım 120m2 ama paşa bunun en fazla 20 m2 sini kullanıyo zaten kucuk olması problem yaratmaz dıye dusunuyorum ama sunu belırteyım ona kesınlıkle ve kesınlıkle 5m2 de olsa 10m2 de olsa sadece ona aıt bı alan olusturmak zorundasınız

Herkese Merhaba (ACIL YARDIM BEKLIYORUZ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese merhaba
» merhaba
» herkese merhaba
» Herkese Merhaba