Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :))

3 posters
YazarMesaj
NeCo94
Admin
NeCo94

LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :)) Empty
MesajKonu: LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :))   LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :)) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 7:26 pm

Arkadaşkar Benim Golden ım yarın gelıyor yani : 15 mart 2009 Pazar geliyor . Lütfen bana bakımda yardim edebilicek veya bu işlerin püf noktalarını ögretecek ler veya muhabbet edecekler eklesin Very Happy msn adresim : necati.topay94@hotmail.com EKLEYİN LÜTFEN Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :))   LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :)) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 4:40 pm

köpeğinize kavuşacağınıza çok sevindim umarım bakımı ile ilgili bir sorununuz olmaz Eğer olursada biz elimizden geldiğince yardımcı oluruz. hayırlı olsun Very Happy
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
cesur_golden

cesur_golden

MesajKonu: Geri: LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :))   LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :)) Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 7:49 pm

selam bende karamelin kuzeiyim hayırlı olsun kaamel anlattı köpeği inşallah sapa salim yavrular lovedogs

LÜTFENNN BAKIINNN SLMMM :))
1 sayfadaki 1 sayfası