Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hayatımın fıstığı

2 posters
YazarMesaj
fıstıkım

fıstıkım

hayatımın fıstığı Empty
MesajKonu: hayatımın fıstığı   hayatımın fıstığı Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 6:58 pm

2 gün önce hayatımın en doğru kararını vererek goldenımı aldım ve daha önce hiç aşık olmadığımı anladım.O benim herşeyim bebeğim,aşkım,bitanem.Her ne kadar annem inatlaşsada onu bakmaya büyütmeye kararlıyım.Bu kadarmı sempatik olur bi yaratık bu kadarmı sevdiğini belli eder bu kadarmı hiperaktif olur.Daha fotoğraflarını çekmedim onuda en kısa zamanda eklicem Herkese Çok Uzunca GOLDEN'li Günler Arkadaşlar:)))
Admin
Admin
Admin

hayatımın fıstığı Empty
MesajKonu: Geri: hayatımın fıstığı   hayatımın fıstığı Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 4:34 pm

hoşgeldiniz
ne mutlu size köpeğinize hayat neşenize kavuşmuşsunuz. bu mutluluğu tatmışsınız
şimdi ne kadar isabetli bir karar aldığınızı farkındasınız.Neşesiyle size neşe katmış Annenizde inat etsede zamanla size hak verecektir.İçinizdeki hayvan sevgisiyle sizde onun güzelliklerinin farkındasınız. umarım bir ömür sağlıklı ve uzun ömürlü olur ve bu neşesiyle size dostlık eder.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
fıstıkım

fıstıkım

hayatımın fıstığı Empty
MesajKonu: Geri: hayatımın fıstığı   hayatımın fıstığı Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 7:56 pm

çok teşekkür ederim onun sevgisi bambaşka ha çocuğun var ha goldenin var aynı şey allahım onu benden ayırmasın diyemem ama en azından onunla çok uzun yıllar beraber olabilirim inşallah
Admin
Admin
Admin

hayatımın fıstığı Empty
MesajKonu: Geri: hayatımın fıstığı   hayatımın fıstığı Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 10:44 pm

inşallah kalp gold kalp
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com

hayatımın fıstığı
1 sayfadaki 1 sayfası