Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sonunda başardık:))

3 posters
YazarMesaj
tarcin

sonunda başardık:)) Empty
MesajKonu: sonunda başardık:))   sonunda başardık:)) Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 2:01 am

kardeşim ve ben uzun zamandır bir köpek sahibi olmak istiyorduk ama bir türlü aile engeleni aşamıyorduk..hani ne cins olsa olurdu bizim için yeter ki köpek olsun..ama eve bir canlı almak öyle kolay değilmiş,araştırdık,sorduk ve hayat tarzımıza yaşam koşullarımıza en uygun köpeğin golden retriever olduğuna karar verdik.ailemizi bu işe bir şekilde razı ettik nasıl mı?..kardeşimin doğum gününde hediye olarak geldiğini söyledik:)))) ancak şuan çok ufak ve halen daha aneesinin yanında emzirme dönemi henüz bitmedi çünkü...henüz 1 aylık ve tahmin 1 ay daha evimizde olamayacak,ama şunu söyliyim,annem bir kere gördü,ve hergün aa acaba tarçın napıyor gidip bir baksak mı diyor:))) sevilmeyecek gibi değil ki...burda olmaktan dolayı mutluyum,bir dost sahibi olduğum için mutluyum..ve biliyorum ki burdaki çoğu insan sadece golden sevdikleri içi hayvanları sevdikleri için burdalar...evimize yerleşsin küçük efendi o zaman burdaki çoğu deneyimli arkadaştan destek almamız gerektiğini düşünüyorum..sevgiler.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: sonunda başardık:))   sonunda başardık:)) Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 5:34 pm

çok mutlu olduk senin adına umarım ailen onu daha çok sever ve benimserler ve buna eminim.
ailenize katıldığında bize tanıtırsanız çok seviniriz lovedogs
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
NeCo94
Admin
NeCo94

MesajKonu: Geri: sonunda başardık:))   sonunda başardık:)) Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:59 am

Cok sevindik bunu basarıp kendine sevimli bir dost edindigine tarçın geldigi zaman bizi tanıstırırsın fotolarını eklersın artık goldens
tarcin

MesajKonu: Geri: sonunda başardık:))   sonunda başardık:)) Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:08 am

kesinlikle paylaşıcam..hele o bir gelsin...bir de ben birşey sormak istiyorum..bize tam olarak verildiğinde 2 aylık falan olucak,dışarı ne zaman çıkartabilirim..tüm aşıları bitmeden çıkartmayın dediler de,tüm aşıları ne zaman biter?
NeCo94
Admin
NeCo94

MesajKonu: Geri: sonunda başardık:))   sonunda başardık:)) Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:28 am

köpegin aşıları bıtmezzz Very Happy sen karma parazit sonraasinda karma II falan asılar var yaklasık 6 tane ası dan sonra cıkıyorlar vet ten daha detaylı bılgı alırsın saten köpegini aldin anda hemen vet e bi goster derim

sonunda başardık:))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EVETTT SONUNDA KABUL ETTILER