Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee

+3
Admin
NeCo94
çarşıjako
7 posters
YazarMesaj
çarşıjako

ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Empty
MesajKonu: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:17 pm

ailem bahçede olmak şartıyla izin verdi.arkadaşlar golden bakımı ile ilgili birşey sormak istiyorum.ben apartmanda oturuyorum.apartman biziim.yani bahçede bakabilirim.büyük bahçemiz var.ben en üst katta oturuyorum.3 aylık golden almak istiyorum.onu kulübe yapçaz.bide büyük bir kafes yapçaz.rahat etsin diye.sizce bahçede bir sorun olurmu.yani bütün gün onunla olcam ama.akşam saat 20.00dan sabah 8 e kkadar yalnız bahçede kalcak.bana küsermi.ağlarmı.hhavlarmı.bide yağmur falan yağdığında korkarmı.lütfen yardım.köpek almalımıyım.
NeCo94
Admin
NeCo94

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 2:16 am

bahçede bi sorun olmaz ama yamurda kalmaması lazım bide ilgi gösterirsen hic bi sorun cıkmaz Arrow
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 3:51 pm

ben size katılamayacağım bahçede 3 aylık bir köpek kolaylıkla zarar görebilir ama büyüynce beslemeniz eğer ortam her şekilde müsayitse mümkündür.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
sinem26

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 3:17 pm

benim de arkadaşımın 2 ay sonra köpeği yavrulayacak ve eğer 10 yavrusu olursa birini bana verecek ama evde besleyemicem. balkonda beslicem bir sorun olur mu?
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 8:49 pm

çarşıjako demiş ki:
ailem bahçede olmak şartıyla izin verdi.arkadaşlar golden bakımı ile ilgili birşey sormak istiyorum.ben apartmanda oturuyorum.apartman biziim.yani bahçede bakabilirim.büyük bahçemiz var.ben en üst katta oturuyorum.3 aylık golden almak istiyorum.onu kulübe yapçaz.bide büyük bir kafes yapçaz.rahat etsin diye.sizce bahçede bir sorun olurmu.yani bütün gün onunla olcam ama.akşam saat 20.00dan sabah 8 e kkadar yalnız bahçede kalcak.bana küsermi.ağlarmı.hhavlarmı.bide yağmur falan yağdığında korkarmı.lütfen yardım.köpek almalımıyım.

Adminimize katılıyorum. 3 aylık bir köpek aslaa bahçede beslenemz. Hem de öğrenciyken. O geceleri ağlayacak gece 02.00'da inebilecek msiniz? Sabah 6'da kalkıp köpeği gezdirip okula gidebilecek msiniz? Maddi durumunuz iyi görünüyor ama bahçeden çalarlarsa????
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 8:51 pm

sinem26 demiş ki:
benim de arkadaşımın 2 ay sonra köpeği yavrulayacak ve eğer 10 yavrusu olursa birini bana verecek ama evde besleyemicem. balkonda beslicem bir sorun olur mu?

BALKONDA KÖPEK BESLENMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ama teras olup kocaman olmadığı sürece...
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimeSalı Nis. 12, 2011 9:18 pm

kesinlikle.canlıları küçük bir yere tıkamayız.dışarıdada olmaz mutlaka teras olmalı.
07pasha07

07pasha07

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2012 2:52 pm

evet dedikleri doğru. küçük olduğu için çok üzülür daima ilgi gösterilmesi gerek. ve yağmurda kolaylıkla hasta olabilir. benim tavsiyem ya kapalı bir balkon. ya bir teras yada evde bakılmasıdır.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee   ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 4:25 pm

:)

ailem ancak bir şartla izin verdi.bahçee
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ailem izin verdi ama
» Ailem Engel Oluyor!!!pff
» izin