Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner

+4
Erenay
Asİl and BeRk
Admin
cakilll
8 posters
YazarMesaj
cakilll

cakilll

Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Empty
MesajKonu: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 12:15 am

Reklam olur mu bilmiyorum ama biz kızımla Eskişehir Nuh'un Gemisi'nde çok rahat ediyoruz.İnanılmaz sıcak,güleryüzlü,ilgililer ve bu işi ticaret olarak görmüyorlar.Ben öğrenciyim ve bazen çok para sıkıntısı çekiyorum ama yavrumu alıp veterinere gittiğimizde sadece yavrunun sağlığı için aşısını yapıp onunla ilgileniyolar parasını daha sonra veriyorum tabii ki aksi çok rahatsız bir durum olurdu.Yaptıkları hayır işi değil elbette,o insanlar da senelerce bir meslek sahibi olmak ve para kazanmak için gece gündüz sınavdır,vizedir finaldir uğraşıp didindiler ve para kazanmak hakları.Sadece fazlasıyla ilgili ve sabırlı yaklaşıyprlar çakılıma ve benim bitmek bilmez sorularıma:)

umarım bunları burda yazmam haksız rekabete yol açmaz.şunu da belirtmeliyim ki başka veteriner denemedim eskişehirde ama ilk tercihimin bu kadar doğru çıkmasından da inanılmaz mutluyum ve gördüğümüz ilgiden çok memnunum....
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 8:34 pm

yok ne demek petlerimize gerçekten yarar sağlayacaksa ve gerçekten güvenilirse bunu bizlerle baylaşabilirsininz.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:04 pm

Bende İzmir-Bornova Nuhun Gemisine götürüyorum Asili. Çakılın yazdıkları ordada geçerli çok güleryüzlü, ilgili ve sabırlılar.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:32 pm

Gerçekten bu ülkede böyle veteriner bulmak çok zor.Herkesin gözünü para hırsı sarmış.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:29 am

birde izmir-bostanlıda çok iyi veterinerler var
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:50 pm

heryerde mükemmelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll vetrinerler var
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:02 pm

Her yerde olduğunu pek sanmıyorum.Çoğu kişi bu işi sevdiği için değil para için yapıyor.Ve çoğu kazıklıyor ya da yanlış tedavi uyguluyor..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:56 pm

hımm...
Asyagozlu

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 1:14 pm

Evet kesinlikle heryer de yok öyle...
Muğlada vardı mesela...Merkezde muğla veterinerlik diye...
Acaba İstanbulda var mı?
Bilen varsa lütfennn:(Aşı zamanı yaklaşıyor ve ben daimi olarak güvenip gidebileceğim bir veteriner arıyorum:((
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 12:35 am

Veterinerlik fakültesine de götürebilirsiniz.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:22 pm

ben izmirde angeli bostanlı veteriner plokliniğne götürüyorum
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner   Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner Icon_minitimeSalı Mart 13, 2012 3:07 pm

Ben de Petarkadaş'tayım ve @PetArkadas 'ın yeni bölümü "Veteriner Bul"u tavsiye ederim: http://veteriner.petarkadas.com

Eskişehir Nuh'un Gemisi Veteriner
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-