Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

betsy hasta:(

2 posters
YazarMesaj
lady

lady

betsy hasta:( Empty
MesajKonu: yavrum yemek yemiyor..   betsy hasta:( Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 11:28 pm

bugün itibariyle 43 günlük bir yavru golden 'ım var. ismi betsy,eve geleli henüz 2 gün bile olmadı ancak sadece su içip uyuyor.anne altından seçtim yavruyu anne artık emzirmeyi bırakınca sahibi olan veteriner kuru mama ile desteklemiş,ben eve getirene kadar da veteriner in kliniğinde durdu,orda da yine kuru mama yiyordu.gayet sağlıklı ve hareketliydi ancak eve geldiğinden beri aynı marka mama olmasına rağmen yanaşmıyor bile,sadece su ve uyku ishali yada ateşi yok,ancak o aç durdukça ben kahroluyorum ne yapacağımı şaşırdım..
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: betsy hasta:(   betsy hasta:( Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 8:40 pm

köpeğinize veterinerde kullandığı mamayı vermeyi deneyin yemiyorsa zorlamamalısınız. endişelenmeyin muhtemelen önemli bir şey yoktur ama tabiiki sadece suyla beslenmesi normal değil en kısa zamanda bir veteriner muaynesinden geçmelidir buradan size ne tavsiye etsem yanlış olabilir en doğrusu bir veteriner hekiminize danışmanızdır.
yavru olduğundan bu tür sorunlara rastlayabilirsiniz. çünkü daha hassastır.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
lady

lady

MesajKonu: Geri: betsy hasta:(   betsy hasta:( Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 11:08 pm

ilginiz için teşekkürler..bugün veterinere gittik çünkü sabah ishalide oldu.veteriner de konserve mama yedi ancak 2 dk geçmedi kustu,veterinerde işi şansa bırakamayız dedi antibiyotiğe başladı akşam saatleri aradığımda yemeğini yemiş ishali durmuş ve kusmasıda yokmuş ancak bir kaç gün daha gözetim altında kalacak...suyunu döküp döküp üstüne yatıyordu üşütmüş olabilir dedi ancak viral bir durum olabilme ihtimaline karşı duracak birkaç gün
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: betsy hasta:(   betsy hasta:( Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:51 pm

geçmiş olsun. durumunun iyiye gittiğine sevindim:) . veterinere götürmekle iyi yapmışsınız.
umarım en kısa zamanda iyileşir kalp kalp kalp
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com

betsy hasta:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasta oLurmu ?