Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yeni bir üye :)

4 posters
YazarMesaj
ecem_roxanne

ecem_roxanne

yeni bir üye :) Empty
MesajKonu: yeni bir üye :)   yeni bir üye :) Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:46 pm

benimde 1 yaşında bir kızım var.adı roxanne...onu annemlerin haberi olmadan aldım evde başka köpeimiz olduu için ilk geldiinde pek sıcak bakmadılar tabi aşırı hayvan sevgileri yüzünden şimdi araları bndn ii :) böle bir siteye kaydolduum için çok mutluyum çünkü ben btn hayvanları seviorum ama goldenlar bir başka yaaa:) goldens
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: yeni bir üye :)   yeni bir üye :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 6:19 pm

hoşgeldiniz
maşallah roxanne çok güzel bir golden Şanslısınız ki aileniz istemediysede bir şekilde kabul ettirmişsiniz ama tabii başka köpeğiniz olması kabullenmelerinde etkili olmuştur.köpek sevmeyen bir aileniz olsaydı kabullendiremezdiniz.Ne mutlu ki golden gibi sadık bir köpeğiniz daha olmuş Razz umarım sağlıklı ve uzun ömürlü ve hep sizin yanınızda olur. I love you I love you
tekrar hoş geldiniz resimlerinide merakla bekliyoruz Very Happy puppy
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
mayonez

MesajKonu: Geri: yeni bir üye :)   yeni bir üye :) Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:58 am

merhaba ben gülay erkek arkadaşım bana süpriz yapıp 1,5 aylık bir golden almış çok hoşuma gitti cheers ama köpek bakımıyla ilgili hiçbir bilgim yok.bilgi almak için nette dolanırken tesadüf olarak sitenizi gördüm ve hemen üye oldum gerçekten cok yardımcı oldu..ama korkuttuda daha önce sevmek dışında yakınlık olmadı köpeklerle aramda yapabilirmiyim pekde bilmiyorum sizce bu deneyimi yaşamalımıyım:?: Crying or Very sad[center]
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: yeni bir üye :)   yeni bir üye :) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:17 pm

gülay hanım hoşgeldiniz
sitemizin yardımcı olabildiğine çok sevindim. böyle güzel bir hediye aldığınız için çok şanslısınınz emin olun onu zamanla çok seviceksiniz Özellikle daha önce köpek beslemeyenler köpeklerine daha bir bağlı oluyor buna çok tanık oldum.daha önce köpek bakmamışsınız bu bir dez aventaj değildir Eğer içinizde az da olsa hayvan sevgisi varsa ki eminim vardır çok çabuk alışacaksınız.1,5 aylık minik köpeğinize tıpkı bir bebek gibi bakıp onu büyüttüğünüzde iyiki varmış diyeceksiniz I love you .size şiddetle tavsiye ederim pişman olmayacaksınız.
bizde size yardımcı olmaya çalışacağız sorularınızda..
hiç tereddüt etmeyin derim
iyi günler I love you I love you
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: yeni bir üye :)   yeni bir üye :) Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 10:13 pm

hoşgeldiniz gülay hanım ve tatlı golden ı:)

yeni bir üye :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bir bebek
» SyLaR yeni kankam :)
» Evimizin yeni "Efe" si :)