Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sonunda Başardım :D

5 posters
YazarMesaj
zodiac1

Sonunda Başardım :D Empty
MesajKonu: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 2:08 pm

Bugün sonunda ailemi bir köpek almama izin vermesini sagladım yakında golden alıyorum .Sonunda 9 Yıllık hasretim bitti Very Happy İnş ailesi benim gibi izin vermiyen insanlarada izin verirler Very Happy Çok mutluyum Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:22 pm

gözünaydın çok sevindik adınıza..
umarım en kısa zamanda kavuşursunuz Razz I love you Razz cheers lol!
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
zodiac1

MesajKonu: Geri: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 4:25 pm

tskler Very Happy
MarLey

MesajKonu: Geri: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 9:13 pm

Gözün aydın bende 3 yıllık özlemime kavuştum sokakta 2 köpeğim vardı 1 si vuruldu hayata küstüm resmen babam çok üzüldüm diye izin verdi pazartwsi gelecek inşallah :)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:02 am

MarLey demiş ki:
Gözün aydın bende 3 yıllık özlemime kavuştum sokakta 2 köpeğim vardı 1 si vuruldu hayata küstüm resmen babam çok üzüldüm diye izin verdi pazartwsi gelecek inşallah :)
Sizin adınıza çok sevindimn.
Raptor24

MesajKonu: Geri: Sonunda Başardım :D   Sonunda Başardım :D Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

snn adına sevindim darısı bnm başıma inşallah ama sonunda senın gıbı hidayete ericem galiba

Sonunda Başardım :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ailem Engel Oluyor!!!pff
» EVETTT SONUNDA KABUL ETTILER