Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim Fıstığım Safkanmı ? :)

+4
112
deniz
Admin
redicon0
8 posters
YazarMesaj
redicon0

Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Empty
MesajKonu: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 10:25 pm

Benim Fıstığım Safkanmı ? :) 2ap9ux
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) 34e9j5v
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) W6wbcn
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) 20qz692
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) 2heypkw
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Ezmt5g
Benim Fıstığım Safkanmı ? :) 2dlyfd

Fıstığım safkanmı kırmamı? scratch
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 6:41 pm

gördüğüm kadarıyla fıstık bir golden değil.bir labrador golden kırması gibi..çünkü safkan golden retrieverlar daha uzun tüylü özelliğe sahip ve burun kısımları daha farklı.Eğer safkan labrador retriever mı diyorsanız safkan golden değil ama safkan labrador olabilir ondada kesin bir yargım olamaz çünkü çok farklı türlerde olabiliyorlar.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
redicon0

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:02 pm

Aslında labrador olabilir ama dişi ve yavru oldugu için tüyleri bu bole die düşünüyorm ..
redicon0

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:03 pm

Sağlık karnesinde Golden yazıor .. Heralde Golden Labrador kırması
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 7:20 pm

evet büyük ihtimalle kırmadır Exclamation
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
deniz

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 5:09 pm

kırma safkan fark etmez bence bir hayvan sever için
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:08 pm

2. fotoda golden labrador kırması olduğu çok belli oluyor. Çünkü tüyleri golden'den kısa. Kulakları golden vücudu/tüyleri labrador. Ayrıca çok tatlı.
mybetty

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:20 pm

112 demiş ki:
2. fotoda golden labrador kırması olduğu çok belli oluyor. Çünkü tüyleri golden'den kısa. Kulakları golden vücudu/tüyleri labrador. Ayrıca çok tatlı.
merhaba öncelikle golden ınız safkan merak etmeyin ve labrador kırması da değil labradorların uca gittikçe pembleşir ayrıca kulaklar goldenınkinden daha kısadır çok fazla akraba görünmelerine ragmen aralarında büyük farklılıklar var sizin golden ınız ingiliz tipi golden dır goldenlar genel de canada , ingiliz, amerikan,macar vs türlerle farklılıklar gösterir bu yüzdendir ki her golden farklı farklıdır
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:29 pm

şey sizin köpeğiniz kırma
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:56 am

mybetty demiş ki:
112 demiş ki:
merhaba öncelikle golden ınız safkan merak etmeyin ve labrador kırması da değil labradorların uca gittikçe pembleşir ayrıca kulaklar goldenınkinden daha kısadır çok fazla akraba görünmelerine ragmen aralarında büyük farklılıklar var sizin golden ınız ingiliz tipi golden dır goldenlar genel de canada , ingiliz, amerikan,macar vs türlerle farklılıklar gösterir bu yüzdendir ki her golden farklı farklıdır

Hayır safkan değil.Safkan olanların tüyleri biraz daha uzundur.Ayrıcana ingiliz tipi goldenlara baktım.Çoğu uzman veteriner hekimeler böyle bir şey olmadığını sadece beyaz kızıl ve altın rengi tonları ya da orta uzun veya çok uzun tüylü diye ayrım yapılırmış..Sizin dediğiniz türler köpeğin ingiltereden üremeye başladığını gösterirmiş..Üstelik resimlere baktığımda bütüm ingiliz tipi goldenların uzun tüylü olduğunu gördüm..Resimlere bakarsanız anlarsınız.Bu yazıyı yazmadan önce sıkı bir araştırma yaptım=)) Resimdeki köpek golden-labrador kırması...Safkan olması imkansız...
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:58 am

Ayrıcana labradorları tanımlamışsınız.Biz golden-labrador kırması demişiz.Arada çok fark var.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:15 pm

bence kırma işte ama çook tatlı
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:43 pm

Evet çok tatlı..Yemelik.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:51 pm

ben yedim bile çooktan
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Benim Fıstığım Safkanmı ? :)   Benim Fıstığım Safkanmı ? :) Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 10:44 am

çok tatlı bende yerim onu ama tabi bana kalırsa

Benim Fıstığım Safkanmı ? :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-