Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yavru Golden Aranıyor

+3
Yulaf_
Admin
maya
7 posters
YazarMesaj
maya

Yavru Golden Aranıyor Empty
MesajKonu: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 10:07 pm

Meraba
Yavru golden arıyorum
Büyük bi golden hastasıyım
Daha önce besledım
Besleme konusunda tecrubem vardır
Eger bulursanız veya yardımcı olursanız
Gercekten cok sevınırım
Ona iyi bakacagımdan hıc suphenız olmasın
Simdiden tesekkürler...

İstanbulda oturuyorum.
16 yaşındayım

FulyaAkyol.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 9:04 pm

umarım en kısa zamanda golden sahibi olursunuz
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
Yulaf_

Yulaf_

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 6:23 pm

merhaba. bizim 3 aylık dişi goldenimiz var daha ağır başlı bir köpek istediğimiz için minişimize alıcı bakıyoruz aşı kartı mevcuttur. ilgilenirseniz uygun bir fiyata verebiliriz..
didem.ergun

MesajKonu: Yavru golden, erkek   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:13 am

Benim golden yavrum 3,5 aylık çok sağlıklı ve tüm aşıları tamamlanmış bir erkek. Sen semt olarak nerede bakmayı düşünüyorsun? Niyetin ciddi mi yoksa geçici bir heves olabilirmi? Eğer sahiplenirsen haftada bir alıp, 1 gün hasret gidermek istiyoruz. Bu konuda ne düşünürsün?
didem.ergun@gmail.com adresinden de bana ulaşabilirsin.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:18 pm

Yulaf_ demiş ki:
merhaba. bizim 3 aylık dişi goldenimiz var daha ağır başlı bir köpek istediğimiz için minişimize alıcı bakıyoruz aşı kartı mevcuttur. ilgilenirseniz uygun bir fiyata verebiliriz..

Ağır başlı golden yavrusu bulmanız zor.Bence yavrunuzu vermeyin.Goldenler büyüdükçe ağır başlı oluyorlar.Bütün yavrular hareketlidir.
Yulaf_

Yulaf_

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:01 pm

bizim minişi satıp tekrar golden almayı düşünmüyoruz. Ağır başlı bir çoban köpeği yahut kangal ilgilenen olursa köpeciğimizin resimlerini yollayabilirim
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:57 pm

Yulaf_ demiş ki:
bizim minişi satıp tekrar golden almayı düşünmüyoruz. Ağır başlı bir çoban köpeği yahut kangal ilgilenen olursa köpeciğimizin resimlerini yollayabilirim

Çoban köpekleride ağır olmayabilir.Bazıları çok neşeli ve harektlidir.Kangallar ağır başlılardır ama bahçede bakıma uygundur.Bahçenir vardır herhalde=))
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:46 pm

ben aslında biliyomusunuz birkereliğne kangal beslemek istemiştim ama golden aldık
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:48 pm

Kangal ancak bahçeli evlerde beslenir.Ben sizin eskiden ve şimdi köpek beslediğinize inanmıyorum ama neyse.Siz 2 aylık köpeği tasmasız dışarı çıkarıyorsanız kangala hiç bakamassınız...
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:57 pm

tasmalı ama biraz köpeğim özgür kalamazmı zaten hep tasmalı aslında yani ne olurki 5 dakka tasmasız olsa ölürmü ben onun iyiliği için yapıyorum zaten kucağma alıyorum kucağmda bile tasmalı azicık özgürce koşsa sizde köpeğiniz olsaydı sizde aslında böle düşünürdünüz
Yulaf_

Yulaf_

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:12 pm

bahçemiz var fakat goldenler çoğunlukla evin içinde sizinle beraber olmak istiyor.Birde goldeni bahçede bahlayınca piskolojileri bozuluyor onlar hür köpekler onun için ağır başlı bağlanmaya meğilli köpekler bana göre daha iyi :)
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:18 pm

yani bir 5 dk bari gezdiriyim tasmasız o 5dk sonra ise hemen tasmasınız bağlıyorum gezmeye sonra gene 5 dk ara veriyorumm bu sakıncalı ise söleyin çekinmeyin
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:39 pm

Çekinmiyorum.Çok sakıncalı.Köpeğinizde tedavisi zor hastalıklara yol açabilir.Aşıların ve parazit tedavisi tamamlanmadan köpeğinizi sokağa bir adım bile yaklaştırmayın.Dışarı çıkarmaya başladığınız zamanda çim yemesine izin vermeyin..
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:41 pm

Yulaf_ demiş ki:
bahçemiz var fakat goldenler çoğunlukla evin içinde sizinle beraber olmak istiyor.Birde goldeni bahçede bahlayınca piskolojileri bozuluyor onlar hür köpekler onun için ağır başlı bağlanmaya meğilli köpekler bana göre daha iyi :)

Siz en iyisini bilirsiniz.Goldenlerin psikolojileri kolay bozulur doğru.Çok sevecen ve oyuncu ırklar olduğu için yoğunsanız size sorun yaratabilir=)))Umarım ona sıcak mutlu bir yuva bulursunuz ve yeni köpeğinizle mutlu olursunuz.Umarım en kısada köpeğiniz yuva bulur ve yeni köpeğinize kavuşabilirsiniz.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:44 pm

peki birdaha o aşılar tamamlana kadar çıkarmicam
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:45 pm

En doğrusu.Köpeğinizin sağlığı için.sadece veterinere giderken kucağınızda götürün.Sağlığı için gerekli.O şimdi evde koşsun=))
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:47 pm

peki
Yulaf_

Yulaf_

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:30 am

umarım fakat artık köpekler için yuvalar azaldı zor bu dönemde Sad
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 12:44 pm

Neden=OO Neutral Question
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:12 pm

evet neden Question
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Yavru Golden Aranıyor   Yavru Golden Aranıyor Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:46 pm

neden Question

Yavru Golden Aranıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-