Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ANNE ve BAHÇE sorunu

2 posters
YazarMesaj
dijan

ANNE ve BAHÇE sorunu Empty
MesajKonu: ANNE ve BAHÇE sorunu   ANNE ve BAHÇE sorunu Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:20 pm

ben aşırı şekilde köpek tutkunuyum özelliklede söz konusu golden retriever cinsi bi köpekse benden dah meraklısı olamaz.fakat ben golden alamıyorum çünkü annem sorun yaratıyor ayrıca apartman dairesinde oturuyoruz,gerçi aartmanımızın bahçesi var fakat annem orayıda kabul etmiyo bakamzamışım,komşular rahatsız olurmuş,gezdiremezmişim vs. babam bahçeli eve çıkarsak alabiliceğimizi bahane ediyo fakat o da içten içe köpek annem olmasa belki babam apartmanın bahçesinde bile bakmama izin verir fakat annem olunca ne babam bişey diyebiliyo nede ben annemi nasıl ikna edebilirim? yardımlarınızı bekliyorum...
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ANNE ve BAHÇE sorunu   ANNE ve BAHÇE sorunu Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 2:59 pm

apartman bahçesinde bakmanız zor olabilir çünkü eğer golden retriever gibi bir saf kan tercih ettiyseniz çalınma olasılığı çok yüksek her an kontrol altında olmalı bu nedenle goldenlar daha çok evde beslenilen köpeklerdir. dışarıda bakmanız hijyenik olmaz yani hastalıklara her an açık durumdadır hele yavru alacaksanız bu olasılık daha yüksek..eğer balkonda bakabilirseniz olabilir ama aileniz izin vermezse zorluk çekersiniz.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
dijan

MesajKonu: Geri: ANNE ve BAHÇE sorunu   ANNE ve BAHÇE sorunu Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 3:33 pm

zaten bende fark ettim apartmanın bahçesinde bakmak hem zorda olur ama çok istiyorum artık tek şansım bahçeli ev galiba scratch

ANNE ve BAHÇE sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» havlama sorunu
» DISKININ YENMESI
» Toprak sorunu