Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yavru arıyorum

2 posters
YazarMesaj
dr.shadowfax

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 1:28 am

YENI MEZUN PRATISYEN HEKIMIM KENDIME BI YAVRU GOLDEN ARIYORUM YARDIMCI OLABILECEK VARMI
112
moderatör
112

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 5:14 pm

Hangi şehirdesiniz acaba?
dr.shadowfax

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 1:09 pm

su an trabzondayım..
112
moderatör
112

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:34 pm

Eğer istanbul da olsaydınız, size bulabilirdik.
dr.shadowfax

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimeSalı Mart 23, 2010 9:31 pm

evet nette epey arastırdım buyuk sehırlerde bulmak cok daha kolay ama buralrda zor:-((
112
moderatör
112

yavru arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: yavru arıyorum   yavru arıyorum Icon_minitimeÇarş. Mart 24, 2010 2:28 pm

dr.shadowfax demiş ki:
evet nette epey arastırdım buyuk sehırlerde bulmak cok daha kolay ama buralrda zor:-((
Eğer biraz sabredersiniz size köpek bulacağıma inanıyorum. Çünkü şuan köpek arayan herkes bana mesaj göndermiş çeşitli sitelerde. Köpek bulma listesine sizi de ekliyorum. Wink

yavru arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-