Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar

+2
Dila ~
112
6 posters
YazarMesaj
112
moderatör
112

Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Empty
MesajKonu: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 4:45 pm

Merhabalar,
Bir çok sitede olduğu gibi burada da köpeğinizi dolaştırırken başınızdan geçen komik olayların bir başlıkta toplandığı bir konu olmasını istedim. Bekliyorum...
Dila ~

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 11:34 pm

daha oturduğumuz sitedeki bazı evlerin insaatı sürüyor o yüzden mexi gezdirmek hiçte kolay olmuyordu. yine bigün mex i gezdiriyordum Laughing tuvaletini yaparken bakınca utanıyodu Laughing bende kafamı cevirip baska yere bakıyodum. bi süre bakındıktan sonra yanıma baktım mex yoktu! bi baktım karşıda bi evin duvarına sürtünüyo Laughing ordaki ustalarda gülüyolardı Laughing mexi kucağıma aldımm mexx naptın sennn dedim ve güldüm sağ tarafı tamamen harc olmustu xD 2 gün sonra kendi kendini temizledi What a Face
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:29 pm

jocolor jocolor jocolor
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:44 pm

Ah ah bu afacanlar hiç yaramazlıktan afacanlıktan bıkmıyor.O kadar tatlılarki kızamıyorsunuz bile:D
golden_berfin

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 7:17 pm

aynen öle tatlılarki hiç kızamıyorsun onlara ben bile köpeğime hiç kızamıyorum kızsam bile çok üzülüyorum hemen onu seviyorum okşüyorum onunda neşesi yerine geliyor I love you I love you I love you I love you I love you I love you
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:51 pm

yha valla aynen bende paşama kızamıyorum öle tatlıkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:52 pm

sen ne zaman aldın=)))
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:00 pm

neyi
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 8:11 pm

bende bir gün paşayı gezdirirken evden çıkıyodum kucağama aldım sonra bi parka gittik sonra biraz sanırım karnı ağrıyodu çim yedi sonra bi baktım bir adama doğru gidiyo bende arkasından geldim adama sürtnüyo oda mex gibi What a Face sonra adam bana kızdı sonra ben de aldım paşayı kucağma adam hala kızıyo adama dedimki yha ne kızıyon köpek bu olur böğle şeyler alla alla dedim adam 1000 kat daha kızdı bende paşaya ah paşa ah naptın bak gördünmü gittik sonra adam hala konuşuyo bende artık dedimki bak şimdi o bi köpek sende köpek olsaydın böle davranabilirdin dedim adam sen napıyosun al köpeğini git falan dedi o beni bilmiyo aslında sonra dedimki yha tm gidicem köpek çim yiyo şimdi sende hala konuşuyon zır zır dedim sonra paşayı aldım kaçtım What a Face What a Face What a Face What a Face
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 9:04 pm

paşammm demiş ki:
bende bir gün paşayı gezdirirken evden çıkıyodum kucağama aldım sonra bi parka gittik sonra biraz sanırım karnı ağrıyodu çim yedi sonra bi baktım bir adama doğru gidiyo bende arkasından geldim adama sürtnüyo oda mex gibi What a Face sonra adam bana kızdı sonra ben de aldım paşayı kucağma adam hala kızıyo adama dedimki yha ne kızıyon köpek bu olur böğle şeyler alla alla dedim adam 1000 kat daha kızdı bende paşaya ah paşa ah naptın bak gördünmü gittik sonra adam hala konuşuyo bende artık dedimki bak şimdi o bi köpek sende köpek olsaydın böle davranabilirdin dedim adam sen napıyosun al köpeğini git falan dedi o beni bilmiyo aslında sonra dedimki yha tm gidicem köpek çim yiyo şimdi sende hala konuşuyon zır zır dedim sonra paşayı aldım kaçtım What a Face What a Face What a Face What a Face

Köpek daha 2 aylıkken dışarı mı çıkarıyorsunnnnnn.Aşıları tamamlanmadan nasıl dışarı çıkarırsın...Hani köpekler hakkında herşeyi biliyırdunnn.ÜStelik çim yemesiii sakıncalııı.Hem daha sana alışmadan tasmasız mı gezdiriyorsunnn.Ben artık senin bir köpeğin olduğuna bile inanmıyorum.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:48 pm

tasmalıydı bak şimdi tasmasını sonra çıkardım ne varki yani tasmalıydı sonradan çıkardım
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:51 pm

Köpeğinizin aşıları ve parazit tedavisi bitmeden çıkarmak sakıncalı ve size alışmamasına rahmen tasmasını çıkarmışsınız ve ayrıca çim yemesine izin veriyorsunuz.1 yıl araştırmışsınız ama pek bir işe yaramamış anlaşılan...Belkide köpeğiniz yokkk Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_evil Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_mad Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_mad Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_neutral
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:06 pm

ben sadece eğitimini araştırdım mesela benim bir anneannem var köpeğin bazı mekanlara odalara yani girmesiiz istemiyo sonra işte ben uzman tvde izledim EĞİMİNİ SADECEE AMA sadece hayır dememiz yeterliymiş sert bir şekilde ama sora sevmemiz gerek ve lütfen kızmanı istemem ama yanilütfen kızma bana karışanları pek sevmem ama kızma bn sadece fikrimi sölüyorum
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:12 pm

ama bence sen iyi birisin hemde çok iyi ama kızma da ben bana karışanları sevmem ama lütfen kızma sen çok iyi bir isansın kızmanı istemem
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:31 pm

Ben kimsenin işine karışmam.Ama köpeğinizi 2 aylıkken ve aşıları parazit tedavisi tamamlanmadan dışarı çıkarmanız üstelik alışmadan tasmasını çıkarmanız beni çılgına çevirdi..
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:39 pm

sadece 5 dk peki varya ben köpeğimi aslında hep dışarı çıkarıyorum ve tasmalı hep ama bir kere dışarı çıkarığımda sadece 5dk tasmasını çıkardığımda o bicoşuyo o 5 dk sonra tasmasını takıp kucağma alıyorum ve bikerisinde kucağmadeyken bana tuvaletini yaptı xDDDDDDDDDDDD yani bence 5 dk tasmasıı çıkartabilirim ve bence herkez böle yapsın tasması çıktığında dahai coşuyo
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:44 pm

Hayır köpeğiniz size alışmadan tasmasınız açmanız sakınccalı.Dışarı çıkarmanız daha da sakıncalı.Üstünüze tuvaletini yapmasınında nedeni kaslarının gevşek olması.Gevşek olduğu için tuvaletini tutamıyor.Onu aşıları ve parazit tedavisi bitmeden dışarı çıkarmayınnnn.En fazla 4 aylık olması gerek ya da 3-3'5 aylık..
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:46 pm

peki tmmmmmmmmmmmmmmmmmm
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:01 pm

ahh keşke angel dışarı çıkabilse
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 6:42 pm

benimki dışarı çıkıyo artıkkk
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 6:47 pm

bide dışarı bi gün çıkarken tasmasından çekip gel diyorum gelmiyo alla alla dedim yürü angel dedim sonra birileri geldi benim köpeği övmeye başladılar ya gitmiyolar angeli bırakmıyolar kien sonunda gitiler ohh be dedim iyki gitiler sonrada gittik parkta bi doberman geldi sonrada bi 6 yaşında golden o golden gitti sonra bizimkide dobremanın yüzüne atlıyo Exclamation doberman da sesiz kalıyo yaoovangel yapma dopermana diyorum bizimki hala dobermanın üzerine atlıyo işte böle :)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:58 pm

Angel'in dışarı çıkmasına sevindim.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:03 pm

teşekkürlerrrrr
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar   Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:06 pm

ve bide gene bi gün geziyoduk bir arabadan bir doperman çıktı bizimkide korktu xD sonra dopermanın sahibi angeli sevmeye başladı sonra dediki ŞİMDİ BİZİMKİ EVE GİDİYOR DEDİ ve sahibindenönce gidermiş bizde angeli böle alıştırcaz işallah işte bu

Köpeğinizi Gezdirirken Başınızdan Geçen Komik Olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası