Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL Empty
MesajKonu: KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL   KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 5:13 pm

KÖPEK BAKIMI
Her canlı gibi köpeklerin de özel bir bakıma ihtiyaçları vardır. Bu özel bakımları yapılamayan köpekler sonradan giderilmesi imkansız bazı sağlık problemleri ile mücadele etmek zorunda kalabilirler.
Eğer bir köpek almayı düşünüyorsanız veya zaten köpek sahibi iseniz, köpeğinizin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için sayısı pek fazla olmayan ve alışkanlık haline getirdiğinizde size de çok kolay gelecek birkaç basit uygulama ile bakımını daha rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu arada sokak köpekleri nasıl sağlıklı kalabiliyor gibi sorular da aklımıza gelebilir. Unutmayalım ki sokakta doğan yirmi köpekten doğa şartlarına uyum gösterip hastalıklardan kurtulabilen ve bir de üstüne üstlük itlafçılara teslim olmayan ancak biri veya ikisidir sağlam -sağlıklı değil- olarak görebildiklerimiz.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
ege_54

ege_54

MesajKonu: Geri: KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL   KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 9:06 pm

sağ ol çok güzel biLqiLer :)
STAR77

STAR77

MesajKonu: Geri: KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL   KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL Icon_minitimeSalı Nis. 02, 2013 5:47 pm

BENİM 10 YILDIR KÖPEKLERİM VARDI ŞİMDİ 7 AYLIK GOLDENIM VAR ADI PAŞA ÇOK TATLI AMA BAHÇEDE KALIYOR HER GÖRDÜĞÜ İNSANA HAVLIYOR VE BENİ ISIRIYOR NEDEN ACABA İLK DEFA BAŞIMA GELİYOR AMA BU İLK GOLDENIM NE YAPMALIYIM ÖNERİ BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM

KÖPEĞİN BAKIM İHTİYACI-GENEL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-