Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ne kadar su vermeliyim ?

4 posters
YazarMesaj
Yağmur

ne kadar su vermeliyim ? Empty
MesajKonu: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 8:12 pm

Merhaba.
Ben Safir'i alalı yaklaşık 10gün oldu. Aslında hiçbir sorun çıkarmadı bana ama bir sorum olacak: Safir tam 2 aylık ve ben ne kadar su versem o kadar su içiyo. Suyunu bitmiş görünce ben hemen geri dolduruyorum ama doğru mu yapıyorum emin değilim. Gün içinde ne kadar su vermeliyim ? Ben ne kadar verirsem o kadar su içiyor doymak bilmiyor ve bir o kadar da çiş yapıyor çıldırmak üzereyim :)
boyka :)

boyka :)

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 2:40 pm

eheh :) tuvalet eğitimini almaya başladığında bu sıkıntından kurtulaağın apaçık belli senin yazdığın bu msj okudugunda kendi kızımın miniklik hali geldi gözümün önüne birden :)köpeğinin önünden suyu hiç eksik etme sonuçta isteklerini belli edecek konuşma özzellikleri yok özellikle bu yaz aylarında önünden suyu eksik etme :)çiş konusundada dişini biraz daha sıkman lazım :)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:31 pm

Bir köpeğin önünden asla suyu eksk edilmemeli.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:58 pm

evet kontesin suyu hep yanındadır.uzun yürüyüşlerdede yanımıza su ve içebileceği bir kap almalıyız.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:25 pm

Kesinliklee
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimeSalı Haz. 07, 2011 1:33 pm

çünkü hareketli olduklarında özelliklede sıcak havalarda çk susuyorlar
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 8:07 pm

Evet uzun tüylülerde zaten. Çok terleyeceklerdir.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: ne kadar su vermeliyim ?   ne kadar su vermeliyim ? Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:54 pm

evet =)

ne kadar su vermeliyim ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ne yemek vermeliyim
» El kadar iki bebe!