Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

tuvalettt ve ısırmaa :/

3 posters
YazarMesaj
boyka :)

boyka :)

tuvalettt ve ısırmaa :/ Empty
MesajKonu: tuvalettt ve ısırmaa :/   tuvalettt ve ısırmaa :/ Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 11:22 pm

çok çok güzel 2 aylık bir golden akbaş kırması bir kızım var pamuk gibi bembeyaz :)yatağının uzagında küçük yeşil bir halı var sürekli oraya çiş yapıyor ama kakasını üstüne yapmıyor gazeteye alıştırın dediler ancak gazeteye karsı bir antipati söz konusu kızım ne zaman yere gazete koysam kemirmeye yırtmaya başlıyor bütün gazeteler yer değiştiriyor bunun için ne yapmama lazım çok küçük olduğunu biliyorum ama inanılmaz akıllı bir golden çok çok akıllı tuvalet eğtitmine simdi başlasam hiçbir problem olmaz diye düşünüyorum ama nasıl yapacağım kesstiremiyorum ayrıca inanılmaz derecede ısırma ve kemirme durumumuz var sevmek için elimi kaldırdığım an ağzını açıp ısırma kemirme pozisyonuna geçiyor hayır diye kızdığım zaman susup hemen ısırdığı yeri yalamaya başlıyor ama kısa sürüyor açıkçası kızımı çok sewiyorum ama artık tırnakları ve dişleri canımı acıtmaya başladı ne yapmam gerekir bilmiyiyorum oyuncakları kemikleri herşeyi var ama elimi ısırmaktan vazgeçmiyor Sad
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: tuvalettt ve ısırmaa :/   tuvalettt ve ısırmaa :/ Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 11:07 am

boyka :) demiş ki:
çok çok güzel 2 aylık bir golden akbaş kırması bir kızım var pamuk gibi bembeyaz :)yatağının uzagında küçük yeşil bir halı var sürekli oraya çiş yapıyor ama kakasını üstüne yapmıyor gazeteye alıştırın dediler ancak gazeteye karsı bir antipati söz konusu kızım ne zaman yere gazete koysam kemirmeye yırtmaya başlıyor bütün gazeteler yer değiştiriyor bunun için ne yapmama lazım çok küçük olduğunu biliyorum ama inanılmaz akıllı bir golden çok çok akıllı tuvalet eğtitmine simdi başlasam hiçbir problem olmaz diye düşünüyorum ama nasıl yapacağım kesstiremiyorum ayrıca inanılmaz derecede ısırma ve kemirme durumumuz var sevmek için elimi kaldırdığım an ağzını açıp ısırma kemirme pozisyonuna geçiyor hayır diye kızdığım zaman susup hemen ısırdığı yeri yalamaya başlıyor ama kısa sürüyor açıkçası kızımı çok sewiyorum ama artık tırnakları ve dişleri canımı acıtmaya başladı ne yapmam gerekir bilmiyiyorum oyuncakları kemikleri herşeyi var ama elimi ısırmaktan vazgeçmiyor Sad
TUVALET EĞİTİMİ
Köpeklerde tuvalet eğitimi nasıl verilir?: http://www.uzmantv.com/kopeklere-tuvalet-egitimi-nasil-verilir
Köpeklerde tuvalet eğitimi ne zaman verilmeli?: http://www.uzmantv.com/kopeklere-tuvalet-egitimi-ne-zaman-verilmeli
Köpeklerde tuvalet eğitimi nerede verilmeli?: http://www.uzmantv.com/kopeklere-tuvalet-egitimi-ne-zaman-verilmeli
ISIRMA
Yavru köpeklerde çok sık görülür. Çünkü dişleri kaşınıyordur. Diş kaşınması geçene kadar dayanmanız lazım. Elinizi ısıracağı zaman hemen bir oyuncak alın ve ona atın. Onunla oynamaya dalacağı sırada sizin elinizi ısırmayacaktır.
eren ve tarçın

MesajKonu: Geri: tuvalettt ve ısırmaa :/   tuvalettt ve ısırmaa :/ Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:38 pm

benimde erkek 3 aylık bir golden retrieverim var bende bazen onu sevmeye elimi uzattığımda ilimi yakalamaya çalışıyor bu olay dişi kaşındığı için ama hayır diye sert bir sesle söylediğimde bırakıyır onu çoookk seviyorummm...

tuvalettt ve ısırmaa :/
1 sayfadaki 1 sayfası