Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ayak zaafı....

3 posters
YazarMesaj
maviiasi

ayak zaafı.... Empty
MesajKonu: ayak zaafı....   ayak zaafı.... Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 3:45 pm

merhabalar ben daha 4 gun once golden retriever aldım cınsı kızz 46-48 gunluk var yok kopegımın ayaklara karsı bı zaafı varr yurudugum zaman ayaklarımı ısırıyor pacalarımı ısırıyor sadece benım degıl mısafır gelen olursada pacalara saldırıyorr yapma dıe seslenıp elımle uyarsamda veya baska bırsekılde uyarsam bılee tekrar yapıyor ve bu benı cok rahatsız etmeye basladı bu konuda bılgı verebılırsenız sevınırım tesekkurler .. Crying or Very sad
112
moderatör
112

ayak zaafı.... Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafı....   ayak zaafı.... Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:55 pm

Diğer açtığınız konuya gerekli cevabı yazdım.
murat haydar

ayak zaafı.... Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafı....   ayak zaafı.... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 11:46 am

arkadasım mrb aynı sorunu bende yasıorum benım kız 3 aylı ksuan ve el ve ayaklarımda hep dıs ızlerı benım kuzenım uzm veterıner hekım bana dedıgı bu kolanya her aksam ben ellerıme ve ayaklarıma +pantolan pacalarıma kolanya dokuorum ınanırmısın ısırmaya gelıo hemen oradan kacıo ısırmayaı bırakıp teknıgım bu ve cok faydasınıda gorduk :)))
maviiasi

ayak zaafı.... Empty
MesajKonu: Geri: ayak zaafı....   ayak zaafı.... Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 7:05 pm

tşk ederım sızın soledıgınız gıbı kolonya suruorum 2 gundurr aynı sekılde kacıorrr :) tşkler

ayak zaafı....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-