Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erkek golden n kızgınlık donemi

+3
Erenay
112
seyma
7 posters
YazarMesaj
seyma

Erkek golden n kızgınlık donemi Empty
MesajKonu: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 4:18 pm

erkek goldenlar kızgınlık donemınde bayan sahıplerıne yanasıyomu sonucda cok buyuk oluyolar alsammı tereddutteyım yardmcı olursnz sevınırım
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeSalı Mayıs 18, 2010 1:57 pm

Bazıları yapabilir. Ama kesinlikle saldırmaz. Sadece çiftleşme hareketini yapar. O da %50 belki de daha az İHTİMALLE OLUR. Ayrıca sorularınızı sorabilirsiniz.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 12:59 am

Tıpkı Marley ve Ben deki gibi.Marley kadının saçlarından dolayı finoya benzetiyor ve çiftleşme hareketi yapıyor Very Happy Aslında komik bir şey değil.Umarım siz köpek alırsanız size yapmaz ki büyük bir ihtimalle yapmaz.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:46 am

eed
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:45 pm

bide dişelirin adeti oluyomuş
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:03 pm

Evet yani kanaması..KIsırlaştırılınca sanırım kanaması olmuyor..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:56 pm

ben kısırlaştırmicam
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:14 am

Kısırlaştırmassanız,kanamaları olur,kızgınlık döneminde hırçınlaşabilir ama saldırmaz..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:21 pm

olsun ister sadırsın ister öldürsün yinede kısırlaştırmicam ben
recocan96

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:41 pm

en iyisi bencede sakın kısırlaştırma
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 6:42 pm

Wink

kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 7:10 pm

sana kalmış ben çeşitli hastalıklardan korunması ve doğan yavruların hepsine ben bakamam sonuçta çevreme veririm ama onların ona bağırması yada sert tepki vermeleri mesela beni üzer bunu düşünüyorum önceliklede köpeğimi düşünüyorum.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:06 pm

Gerçekten de kısırlaştırma bir çok hastalığı önlüyor. Ama tabiki sahibne kalmış.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Erkek golden n kızgınlık donemi   Erkek golden n kızgınlık donemi Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 9:20 pm

ewet.katılıyorum.bu durum beni biraz düşündürdü yani gerçektende köpekler ne kadarda sahiplerine bağlı.bilinçli bir sahip bir köpeğin karşılaşabileceği tüm sorunları bilinçli bir şekilde halledebilir...

Erkek golden n kızgınlık donemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-