Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.

4 posters
YazarMesaj
ruhi doğan

ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Empty
MesajKonu: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 2:02 pm

2 YAŞINDAKİ OĞLUMUZLA ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. AMASYA VE YAKIN ÇEVRESİNDEKİLERLE GÖRÜŞELİM.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 8:08 pm

umarım aradığınız eşi en kısa zamanda bulursunuz Wink
iyi günler
admin
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 9:52 am

Aradığınız eşi bulmnanızı isterim,fakat bazı insanlar köpeklerini sırf ticaret için çiftleştiriyor.Yavruların hepsini satıyor.Ama bu köpeklerin psikolojisini birazcıkta olsa buzuyor.Sizin çocuklarınızı doya doya sevemeden alsalar doğal olarak sizinde bozulur ve üzülürsünüz.Onlarında insanlardan bir farkı yok onlarda üzülür.Ama bunu bazen çok belli ederler bazen etmezler.Ama üzüldüğünü anlamak zor değil.Bizim akrabalarımızın alman kurdu vardı çiftleştirdiler fakat yavrularını sattılar.Dişiydi.Hayvan resmen hayata küstü.Ancak 1-2,5 ayda düzeldi.Bunun için hayvan ticareti yapanlar çok sinirleniyorum.Neyseki o akrabalarımızla çok görüşmüyoruz.Yoksa sinir krizine girebilirim=( Her kesin işine karışmak istemem ama sadece düşüncelerimi söyledim.Öyle bir niyetiniz yoksa beni affedin.Biliyorum herkes satıyor ama bütün hayvanlar üzülüyor.Ama %75'i bunu belli etmez.Ama hepsi aynımıdır bilmiyorum.Benim gördüm 10-15 köpek öyleydiler.Kimseyide haksiz yere suçlamıyorum.Öyle bir niyetiniz yoksa gerçekten özür dilerim=(
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:56 am

aslında bir dişi köpek tanıyorum o da 2 yaşında ve o da golden cinsi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:06 pm

Siz tanıyor olabilirsiniz ama sahipleri izin vermeyebililir.Sizde kaçak gelin yaparsınız=)))
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:25 pm

belki izin verir onlarda arıyodu ararım belki bulmuşlardır bilemicem
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.   ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ. Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 7:29 pm

şey ponları aradım çift bulmuşlar malesef

ÇİFTLEŞMEK İÇİN EŞ ARIYORUZ.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [b]1,5 YASINDA YAKISIKLI OGLUMUZA GELIN ARIYORUZ[/b]-ACIBADEM