Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{

3 posters
YazarMesaj
Dila ~

biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Empty
MesajKonu: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:02 pm

bir gün eve geldiğimde annem bana "Dila bi golden aldım" dedi. bende çok istiyordum. ve çokta sevindim. birkaç gün yavrunun gelmesini bekledik. annemin akrabalarından almıstık. fakat yavru gelmedi. berkan diye bi arkadasım var oda golden alıcaktı. bursaya gidip alıcaklardı o gün. bana sende gel alıp geri dönücez sende al demişti. o gün annem beni okula almaya geldi. anneme sordum ve bana arabada düşün istersen dedi. arabaya bindiğimde içerde 50 günlük beyaz , kulakları sarı bir yavru vardı!!! What a Face

bir kaç gün evin içinde kaldı. evimiz bahçeli, müstakil, boğazın hemen altında. büyük bi balkonumuz var bahçeyi görüyo. ve cam kaplı. bizde şöminenin altına bir yatak hazırladık ona göre. sıcak su torbasının üstünü havlu sarıp yastık gibi yaptık What a Face içeri bir ısıtıcı koyduk en düşük 17 derece oluyodu What a Face çıkabileceği yerleri sandalyeler dayadık cıkmasını engellesin diye. mamalarını pudrasını vitaminini suyunu torbaları filan şöinenin üstündeki kısma koyduk düzenlice. oyuncaklarını yerlere koyduk hemen yan tarafada mama kasesini koyduk. herseyi mükemmeldi her sabah kalkıp gzdiriyodum balkonu temizliyodum mamasını verip okula gidiodum. fakat okulum tam gün olduğu için sürekli yapamıyordum. annem yapıodu. ben sadece sabah ve aksam yapabiliodum. sürekli ilgileniyodum. petshoplardan birsürü şey aldım. herşeyin en kalitelisini seçtim..ama bi gün ailem bakamıycamızı söylediç balkona moblyalar gelicek ddi.. bahçeyede yapamıyorduk kulübesini. çünki evimizin yakınında kangal çiftliği var her aksam salıyorlar. onlarda evleri dolaşıyolar öle mex daha küçücük Sad onu paramparça ederler..hiçbir çözüm yolu bulamadım. ve vermeye karar verdik. hergün ağladım..ama cözüm yok. No bende en azından daha iyi bi hayat yaşıycak diye zar zor kabul ettim. daha dün görmeye gttim. benim küçük bebeim pislik içindeydi 1 aydır yıkamıyolarmıs. hiç iyi bakımı yapılmamış. Sad babama anlattım ne yapmamı bekliyorsun! bi çözmün vrmı ddi! cok duyarsızz! Crying or Very sad mexi oraya bedava vermislerdi Crying or Very sad Mad simdi istersem onu alabilirim ama. balkon dolu. annem hamile. ve bahçede kangalllar var. ben mexi orda bırakmak istemiyorum ne yapıcam!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:33 pm

Dila ~ demiş ki:
bir gün eve geldiğimde annem bana "Dila bi golden aldım" dedi. bende çok istiyordum. ve çokta sevindim. birkaç gün yavrunun gelmesini bekledik. annemin akrabalarından almıstık. fakat yavru gelmedi. berkan diye bi arkadasım var oda golden alıcaktı. bursaya gidip alıcaklardı o gün. bana sende gel alıp geri dönücez sende al demişti. o gün annem beni okula almaya geldi. anneme sordum ve bana arabada düşün istersen dedi. arabaya bindiğimde içerde 50 günlük beyaz , kulakları sarı bir yavru vardı!!! What a Face

bir kaç gün evin içinde kaldı. evimiz bahçeli, müstakil, boğazın hemen altında. büyük bi balkonumuz var bahçeyi görüyo. ve cam kaplı. bizde şöminenin altına bir yatak hazırladık ona göre. sıcak su torbasının üstünü havlu sarıp yastık gibi yaptık What a Face içeri bir ısıtıcı koyduk en düşük 17 derece oluyodu What a Face çıkabileceği yerleri sandalyeler dayadık cıkmasını engellesin diye. mamalarını pudrasını vitaminini suyunu torbaları filan şöinenin üstündeki kısma koyduk düzenlice. oyuncaklarını yerlere koyduk hemen yan tarafada mama kasesini koyduk. herseyi mükemmeldi her sabah kalkıp gzdiriyodum balkonu temizliyodum mamasını verip okula gidiodum. fakat okulum tam gün olduğu için sürekli yapamıyordum. annem yapıodu. ben sadece sabah ve aksam yapabiliodum. sürekli ilgileniyodum. petshoplardan birsürü şey aldım. herşeyin en kalitelisini seçtim..ama bi gün ailem bakamıycamızı söylediç balkona moblyalar gelicek ddi.. bahçeyede yapamıyorduk kulübesini. çünki evimizin yakınında kangal çiftliği var her aksam salıyorlar. onlarda evleri dolaşıyolar öle mex daha küçücük Sad onu paramparça ederler..hiçbir çözüm yolu bulamadım. ve vermeye karar verdik. hergün ağladım..ama cözüm yok. No bende en azından daha iyi bi hayat yaşıycak diye zar zor kabul ettim. daha dün görmeye gttim. benim küçük bebeim pislik içindeydi 1 aydır yıkamıyolarmıs. hiç iyi bakımı yapılmamış. Sad babama anlattım ne yapmamı bekliyorsun! bi çözmün vrmı ddi! cok duyarsızz! Crying or Very sad mexi oraya bedava vermislerdi Crying or Very sad Mad simdi istersem onu alabilirim ama. balkon dolu. annem hamile. ve bahçede kangalllar var. ben mexi orda bırakmak istemiyorum ne yapıcam!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Evin için de neden bakamıyorsunuz? Annenizin hamile olması hiç bir şeyi dğeiştirmez. Eğer evde beslemenize asla i<in vermeyeceklerse ona güvenebileceğiniz bir yuva bulun.
Dila ~

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:36 pm

ya evin içinde bakamayız kesinlikle izin vermiyorlar. şu dönem cok tüyü dökülüyor. ve annemin doğumuna cok az kaldı bebek doğduğunda evin içinde kabul etmezler mexi. tüyleri bebeğin boğazına kaçar diye Crying or Very sad güvenebileceğim kimse yok şuan ben arada mexi gidip görme kontrol etme şartı ile vermiştim. ve tanımadığım biri olursa bana parasını verdim aldım kardeşim göstermiyorum köpek benim diyebilir. Mad pek güvenmiyorum o yüzden Neutral önerin için cok teşekkür ederim. doğrsunu söylemek gerekirse mexi vermek istemiyorum Embarassed benimle kalsın istiyorm No
Şeker

Şeker

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:57 am

Eviniz büyük galiba villa olduğuna göre herhangibi 1 odaya koyun diyeceğim ama köpeğe eziyet olur öyle Sad Ama annen bence bebek konusunda haklı gerçekten bu kanser gibi sonuçlar doğurabiliyor..
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 3:54 pm

Bence bebek bir köpekle büyümeli. Marley ve ben filmindeki çift bebekleri olunca Marley'in bebeğe zarar vereceğini sanıyorlar. Ama köpek düşündüklerinden çok daha fazla şevkatle davranıyor bebeğe. Benim tanıdığım bazı kişiler bebeklerini köpekle büyüttüler. Ama hiç bir sorun yaşamadılar.

Ayrıca bahçeye ona bir oda yapabilirsiniz. Eğer yapmayı planlarsanız size bir çizimini gönderebilirim.
Dila ~

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:17 pm

Annem düşük yaptı.. Babamla Mex'i görmeye gittik verdiğimiz adam başımıza kakaladılar bunu. Bakamıyoruz çok hareketli dedi. Babamda sinirlendi. aldık geldik. Çok kaşınıyodu her yeri yara bere içindeydi. Ertesi günü veterinere götürdük. 1 tane aşı oldu. Genel kontrolü yapıldı. O yaralar bakımsızlıktan sadece önemsenicek birşey değil dedi krem sürün sadece dedi. Onlarda geçiyor zaten. Kulübe aldık. artık gitme ihtimali hiç yok Very Happy 6 aylık oldu mex bayağı büyümüş görmeyeli Razz
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{   biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{ Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:58 am

Annenizin düşük yapmasına üzüldüm. Ama Mex'in gelmedine sevindim.

biraz uzun yazdım ama lütfen hepsini okuyn yardıma ihtiyacım var! :'{
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-