Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi? Empty
MesajKonu: Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?   Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi? Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 5:25 pm

Golden Retriever'lar herşeye büyük bir tutkuyla yaklaşırlar. Özellikle de oyuna ve yemeğe. Bu nedenle formda ve sağlıklı kalmasını istiyorsanız, Golden Retriever'ınızın yemeğini kendisinin ayarlamasını beklememeli, siz yemek miktarını kontrol etmelisiniz. Bu cinsin söz dinleme becerisi efsanevileşmiştir ve her zaman sizin güvenilir, çalışkan, mutlu dostlarınız olarak kalacaklardır. Sakinlikleri ve her işi yapmaya yönelik heyecanları Golden Retriver'ları genelde asistan köpekler arasında tercih edilir yapmaktadır.Üstün koku alma yetenekleri nedeniyle dedektör ( Narkotik, bomba, SAR ) köpek olarak da kullanımları oldukça yaygındır. Bunun yanında “alert” köpeği olması nedeniyle, yabancıyı haber verme yeteneklerinden dolayı sadece haber verme boyutunda bekçilik yapabilirler.
Sevgi dolu ve sabırlıdırlar, bazen küçük bebekler için ekstra gözetim gerekli olabilir. Oyun oynamaya düşkündürler ve diğer ev hayvanlarına karşı toleranslıdırlar. Sosyal insanlar için iyi bir seçim olabilse de allerjik, titiz kişilerle ve küçük apartman dairelerinde yaşamaya uygun değildirler.
http://goldenretrieverfun.yetkinforum.com
BuLuT0606

MesajKonu: Geri: Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?   Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi? Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 10:56 am

Merhaba yeni üye oldum bu siteye bir golden retriever almak istiyorum ancak kırma olup olmadıgınınerden anlıycam barınaktan almayı dusunuyorum orda scr weriyorlarmı ? Birde sadece gece balkonda kalacak gunduzleri benm yanımda gezecek :) Gece balkonda sorun olurmu havlarmı havlaması da onemlı cunku apartmanda beslicem Idea simdiden tesekkurler
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?   Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi? Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 3:41 pm

kırma olup olmadığını bir veterinere sorabilirsin iilk aldığın da çok küçükse havlar
kupa_cimbom@hotmail.com

MesajKonu: Geri: Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?   Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi? Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 10:39 pm

ADMİN :ben izmirde oturuyorum ücretsiz golden arıyom bide izmirde barınak nerde bilmiom bilen varsa cevap yazsın :)

Golden Sizin İçin Doğru Seçim mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» goLden (L)
» golden
» o bir golden retriever