Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KONT :D

5 posters
YazarMesaj
mertcelik06

mertcelik06

KONT :D Empty
MesajKonu: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 11:49 am

öncelkle merhaba bn mert foruma bugün katıldım bnm 1 ay önce bir safkan goldenım warmı ama çiftleşme dönemi diye kaybldu ama 1 aydır yok (( Bn arkadaşlarıyla oynasın dıye bıraktım onu sonra onun bır yerde ışeme yeri wardı özelll xD orda nolduysa kontu çaldılar ((( daha 10 aylıktı ama 30 kıloydu.bnde onun hüznüyle yenı bı goldene sahı olmak istiıyorum . 2sene sonra bahçlwi ev alacağızda ama bn nsl safkan olduğunu anlayabılırım ? yardım ederseınız sevınırım ! kobtu ararken ılanlar sormadığımız yer kalmadı bıg un bı telefon geldı kontu bulduk dıye meyersem başkaymış nasıl hayal kırıklığına uğradım bılemesınız Sad

profil resmıme bakabılırsınız çok tatlı bütün goldenlere baktım hepsi çoook çoook tatlı şimdiden size tatlı günler lol! flower albino santa
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:27 pm

Kont çok üzgün görünüyor resimde.
Dila ~

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:05 pm

Kontu biraz daha arasaydınız keske. benim bir arkadasım vardı onunda evinin bahçesinden çaldıdar goldenını adı altar dı. aradı aradı bulamadı. bi gün bi golden görmüş. altarr demiş köpek arkadasıma kosmus. ama bi kadın sahiplenmiş. sonra altarı cekiştire cekiştire götürmüş. acaba kontuda bu sekilde sahiplenmiş olabilirlermi Question cok zor bi durum Neutral
yani senin için cok zor. yeni bir köpeğin olsada kontu nasıl unutcaksn Neutral isine karısmak istemem ama.. Neutral
mertcelik06

mertcelik06

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:51 pm

zatenkontun yerine hiçkimse geçemez ama bn köpek hastasıyım köpeksiz duramıyorumda kontu 1 hatta 1 buçuk ay ararık ama biz ankarada çayyolunda olduğumuzdasn orda sokak köpeği çok çalmasalar bırakmazdı sokak köpekleri belediyede bi gelip toplamıyoki saldırgan sokak köpeklerini kontun üzgün olmasının nedeni resimde geldiği ilk gündü ve kardeşlerinden ayrılmıştıda o yüzden üzgün yoksa extra extra neşelei yaramaz bırıydı cnm kontum ayrıca goldenler bna çoooooooooooooook çooooooooooooooooook tatlı geliyor kont üzerime atlar yada patisini verip 1 saat bekler hertarafımı yalardık CNM KONTUM SNİ ASLA UNUTMUCAM Sİ ÇOK ÖZLEDİM Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad AYRICA DEĞERLENDİRMENİZ İÇİN ÇOK TEŞŞEKÜR EDERİM !!!
mertcelik06

mertcelik06

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 4:55 pm

BİŞE DAHA SORABILIRMIYIM LUCKY ERKEK GOLDEN A OLURMU OLMAZAS HEM HZI İÇİN HEMDE ERKEK GOLDEN IÇIN ISIM ONERIRSENIZ SEVINIRIM ! Neutral
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 7:41 pm

mertcelik06 demiş ki:
BİŞE DAHA SORABILIRMIYIM LUCKY ERKEK GOLDEN A OLURMU OLMAZAS HEM HZI İÇİN HEMDE ERKEK GOLDEN IÇIN ISIM ONERIRSENIZ SEVINIRIM ! Neutral
Lucky erkeklerede olur.
mertcelik06

mertcelik06

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 2:17 pm

saol sizce erkekmi kızmı alıyım 3 aylık alcam ? hangısı olursa olsun adını lucky koycam çok güzel geliyor bna ! Surprised lütfen bir soru daha sorcamda 3 aylık golden alcam bahçeli eve ama dışarı kaç aylıkken koymalıyım ?çok önemli nolur sorularımı cvplayın
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 4:07 pm

mertcelik06 demiş ki:
saol sizce erkekmi kızmı alıyım 3 aylık alcam ? hangısı olursa olsun adını lucky koycam çok güzel geliyor bna ! Surprised lütfen bir soru daha sorcamda 3 aylık golden alcam bahçeli eve ama dışarı kaç aylıkken koymalıyım ?çok önemli nolur sorularımı cvplayın
Fark etmez cinsiyeti. Bahçeli eve EN AZ 4-5 hatta 6 aylıkken dışarı koymalısınız.
mertcelik06

mertcelik06

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 10:42 pm

SAOL
Very Happy
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: KONT :D   KONT :D Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 4:17 pm

kız alın kızlar en iyisidir bi vetrinere bile sorsanız kız köpek alın der