Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yine bir sorun :(

+4
Erenay
112
MarLey
ıce
8 posters
YazarMesaj
ıce

yine bir sorun :( Empty
MesajKonu: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 1:18 am

ıce ile geçirdiğimiz 5.gün birlikte çookk mutluyuz ama bi sorunum daha var..ilk geldiğinde yıkadığımda bile hiç sesini çıkarmayan,odasına koyduğumda arkamdan ağlamayan köpeğim bugün feryat figan ağladı arkamdan Crying or Very sad günün büyük zamanını birlikte geçiriyoruz,oyun oynuyoruz.diğer günlerde gündüzleri de uyuması için odasına koyardım hiç sesi çıkmazdı..acaba fazla yanımda kaldığı için çok mu alıştı?odada kalması zor mu geliyor ya da fazla mı şımardı confused bunların cevaplarını bilmiyorum ama ağlamasına dayanamıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
MarLey

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:38 pm

ağlamaması için boynuna zil tak yanında birisi var zannedecektir
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:10 am

ıce demiş ki:
ıce ile geçirdiğimiz 5.gün birlikte çookk mutluyuz ama bi sorunum daha var..ilk geldiğinde yıkadığımda bile hiç sesini çıkarmayan,odasına koyduğumda arkamdan ağlamayan köpeğim bugün feryat figan ağladı arkamdan Crying or Very sad günün büyük zamanını birlikte geçiriyoruz,oyun oynuyoruz.diğer günlerde gündüzleri de uyuması için odasına koyardım hiç sesi çıkmazdı..acaba fazla yanımda kaldığı için çok mu alıştı?odada kalması zor mu geliyor ya da fazla mı şımardı confused bunların cevaplarını bilmiyorum ama ağlamasına dayanamıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Artık size alıştığı için sizi sürekli yannda görmek isteyecektir. Bunun için de ağlayacaktır. Bunu önlemek için;
1- Odasına radyo koyun
2- MarLey'in de yazdığı gi,bi boynuna zil takabilirsiniz.
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePaz Ağus. 08, 2010 10:25 pm

Ve onu alıştırmanız da lazım. Büyüyünce de sorun olabileceği için kafes eğitimi yapmalısınız.Onu kafese koyun kapısını kapayın.Muhtemelen ağlayacaktır. Duymamazlıktan gelin.Ne zaman sustu o zaman yanına gelin çıkarın bol bol oynayın sevin.Bunu bir kaç gün tekrarlarsanız alışacaktır
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 2:02 pm

evet bi zzil takın boynuna
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:12 pm

zil en iyisi
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:16 am

Ya da yanına çalışan bir radyo ya da tv koyun..Ya da sesli oyuncaklar.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 3:01 pm

evet olur
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 3:26 am

ben senin yerinde olsam kendi sesimi kaydederim ona güzel şeyler söylerken mesela
xxRuzqaRxx

xxRuzqaRxx

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeÇarş. Şub. 23, 2011 12:44 pm

Erenay ben senin söylediğini yapmaya basladım şimdi ama yerimde zor duruyorum cok ağlıyo Sad
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:51 pm

Yavaş yavaş alışacak..... Very Happy
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 7:32 pm

kesinlikle alışacaktır yanında ilgisini çekicek onu uzun süre meşgul edecek değişik oyuncaklar koysanız belki işe yarar??
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:13 pm

Ya da kndi kokunuzun olduğu bir penye koyabilirsiniz
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: yine bir sorun :(   yine bir sorun :( Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:55 pm

ewet buda mantıklı olabilir

yine bir sorun :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-