Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

??? yardımm???

2 posters
YazarMesaj
golden_cem

??? yardımm??? Empty
MesajKonu: ??? yardımm???   ??? yardımm??? Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:14 pm

nolur yardım edin burası golden sitesi ama sormak zorundayım sizce golden retrievermi yoksa pekingesemi siz pekingeseyi biliyodursunuz ben pekingese süs köpeğiya çok havlar die biliyorum ona göre karar vericeğim lütfen yardım!!!
112
moderatör
112

??? yardımm??? Empty
MesajKonu: Geri: ??? yardımm???   ??? yardımm??? Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 9:45 am

İlk köpeğiniz olacaksa tabiki golden retriever. Dediğiniz gibi küçük ırklar aha fazla havlar. Ayrıca daha duygusallardır.
golden_cem

??? yardımm??? Empty
MesajKonu: Geri: ??? yardımm???   ??? yardımm??? Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:06 am

çok teşekkür ederim ben ilk deneyimimi denizlide yaşadım süs köpeğim vardı bahçede ama daha küçüktüm şimdi golden alıcam tekrar teşekkürler I love you
112
moderatör
112

??? yardımm??? Empty
MesajKonu: Geri: ??? yardımm???   ??? yardımm??? Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:03 am

golden_cem demiş ki:
çok teşekkür ederim ben ilk deneyimimi denizlide yaşadım süs köpeğim vardı bahçede ama daha küçüktüm şimdi golden alıcam tekrar teşekkürler I love you
Kesinlikle halk diliyle süs köpeği olarak tabir edilen terrier/cocker vs. bahçede bakılamaz!
SİZE BAZI SORULAR SORMAK İSTİYORUM:
KÖPEK(LER)E 24 SAAT TAZE SU BULUNDURMAYI VE GÜNDE EN AZ 1 KERE YEMEK VERMEYİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

KÖPEK(LER)İ GÜNDE EN AZ 2 KERE DOLAŞTIRMAYI KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

KÖPEK(LER)E NE SEBEPLE OLURSA OLSUN ASLA KÖTÜ DAVRANMAYACAĞINIZI, FİZİKSEL OLARAK ZARAR VERMEYECEĞİNİZİ, HER ZAMAN İYİ NİYETLE EĞİTMEYİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

KÖPEK(LER)İ ASLA DÖVÜŞ, DENEY İÇİN VEYA SEBEP NE OLURSA OLSUN ZARAR GELECEK VEYA ZARAR VERECEK ŞEKİLDE KULLANMAMAYI KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

KÖPEK(LER) KAZA GEÇİRİRSE VEYA HASTALANIRSA VETERİNERE GÖTÜRECEĞİNİZİ VE TEDAVİ ETTİRECEĞİNİZİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

SAHİPLENDİĞİNİZ KÖPEK(LER)İ ASLA SATMAYACAĞINIZI VEYA BAŞKA BİRİ(LER)İNE VERMEYECEĞİNİZİ KABUL EDİYOR MUSUNUZ?

Eğer bu sorulardan birine ''hayır'' yanıtı verdiyseniz kesinlikle köpek sahiplenmeyin.

??? yardımm???
1 sayfadaki 1 sayfası