Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım Edin

+2
112
BuLuT0606
6 posters
YazarMesaj
BuLuT0606

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 9:19 am

Merhaba yeni üye oldum bu siteye bir golden retriever almak istiyorum ancak kırma olup olmadıgınınerden anlıycam barınaktan almayı dusunuyorum orda scr weriyorlarmı ? Birde sadece gece balkonda kalacak gunduzleri benm yanımda gezecek :) Gece balkonda sorun olurmu havlarmı havlaması da onemlı cunku apartmanda beslicem Idea simdiden tesekkurler
112
moderatör
112

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 9:42 pm

BuLuT0606 demiş ki:
Merhaba yeni üye oldum bu siteye bir golden retriever almak istiyorum ancak kırma olup olmadıgınınerden anlıycam barınaktan almayı dusunuyorum orda scr weriyorlarmı ? Birde sadece gece balkonda kalacak gunduzleri benm yanımda gezecek :) Gece balkonda sorun olurmu havlarmı havlaması da onemlı cunku apartmanda beslicem Idea simdiden tesekkurler
1- Bırakın barınakları ülkemizde secere vermiyorlar.
2- Akşamları da yanınıza alsanız daha iyi.
3- Tabii ki havlayacaktır.
gr_ch

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:22 am

Eğer akşamları balkonda bırakırsanız köpek dışarıda hareketli bir şey gördüğü anda havlamaya başlayacaktır yani %90 ihtimal köpeğiniz havlar yıldızların parlaklığından vb. olabilir siz köpeğinizi yanınıza alsanız bile köpek eğer camdan dışarıyı görüyorsa yine havlayacaktır çünkü dışarı ortamına alışık değildir bu yüzden evinizde dışarıyı göremiyeceği fakat rahat ediceği bir yer ayarlayabilirsiniz =)
Erenay
moderatör
Erenay

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:58 am

Gerçekten bu yönden hiç düşünmemiştim=)) Banada bilgi vermiş oldunuz teşekkürler..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:01 pm

evet bunu bilmeyen yoktur aslında köpeğiniz bir insanın hareket etmesi ve işte bir parlaklık onu ellebette havlatacaktır
gr_ch

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:08 pm

Önemli değil Very Happy
elvis_10

Yardım Edin Empty
MesajKonu: Geri: Yardım Edin   Yardım Edin Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 1:12 pm

Yardım Edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-