Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Köpek çiftliğinden golden alınır mı??

3 posters
YazarMesaj
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Empty
MesajKonu: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 6:42 pm

Öncelikle herkese merhaba benim bir sorum olacak başlıktada gördüğünüz gibi ben köpek çiftliğinden bir golden almak istiyorum annesini ve kardeşlerini gördüm fakat nede olsa çiftlik ortamı bir hastalığı veya sorunu çıkar mı diye merak ettim? confused confused
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 2:20 pm

yardım lütfen pale pale
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 5:17 pm

berkgulay1997 demiş ki:
Öncelikle herkese merhaba benim bir sorum olacak başlıktada gördüğünüz gibi ben köpek çiftliğinden bir golden almak istiyorum annesini ve kardeşlerini gördüm fakat nede olsa çiftlik ortamı bir hastalığı veya sorunu çıkar mı diye merak ettim? confused confused
Eğer güvenilir bir çiftlikse sorun olmaz. Ama; güveninizi sarsabilecek tanınmamış bir çiftlikse sorun olabilir.
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 8:01 pm

saolun tşkrler I love you I love you Laughing
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 1:31 pm

Asİl and BeRk demiş ki:
saolun tşkrler I love you I love you Laughing
Bilgi paylaştıkça çoğalır.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: Köpek çiftliğinden golden alınır mı??   Köpek çiftliğinden golden alınır mı?? Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 12:51 am

:)

Köpek çiftliğinden golden alınır mı??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-