Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eakanuba kaliteli bir mama mı??

3 posters
YazarMesaj
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Empty
MesajKonu: Eakanuba kaliteli bir mama mı??   Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 4:56 pm

Benim bir aylık bir yavru goldenim var ve eakanuba kullanıyorum yavrumun ihtiyaçlaını kaşılıyabilecek kadar kaliteli bir mama mı acaba diye merak ettim? confused
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Eakanuba kaliteli bir mama mı??   Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 11:39 am

Asİl and BeRk demiş ki:
Benim bir aylık bir yavru goldenim var ve eakanuba kullanıyorum yavrumun ihtiyaçlaını kaşılıyabilecek kadar kaliteli bir mama mı acaba diye merak ettim? confused
1 aylık mı? Sanırım ben yanlış anladım. 1 aylık bir köpek annesinden ayrılmamalı. Şuan en iyi besin kaynağı ANNE SÜTÜ'dür.
Mamaya gelince;
Aslında o mamayı hiç kullanmadım. O mamayı kullanan birine sorarsanız daha iyi olur.
BALIM

BALIM

MesajKonu: Geri: Eakanuba kaliteli bir mama mı??   Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 2:01 pm

benim oğlum bize geldiğinden beri eukanuba kullanıyor.çok memunum..
Asİl and BeRk

Asİl and BeRk

MesajKonu: Geri: Eakanuba kaliteli bir mama mı??   Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 10:12 pm

bir aylık dediğim 35 günlük ve sütten kesilmişti aldığımızda, anne aldında 8 yavrudan ikisi kalmıştı çoğu satılmış.ben çiftlikten aldım şuan 53 günülk ve çok sağlıklı aşıları başladı teşekkürler yinede syın admin ve diğer arkadaşım.
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: Eakanuba kaliteli bir mama mı??   Eakanuba kaliteli bir mama mı?? Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 8:02 pm

Asİl and BeRk demiş ki:
bir aylık dediğim 35 günlük ve sütten kesilmişti aldığımızda, anne aldında 8 yavrudan ikisi kalmıştı çoğu satılmış.ben çiftlikten aldım şuan 53 günülk ve çok sağlıklı aşıları başladı teşekkürler yinede syın admin ve diğer arkadaşım.
Tamam genede biraz sduçlusunuz.

Eakanuba kaliteli bir mama mı??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mama