Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KISIRLAŞTIRMA

3 posters
YazarMesaj
prodacoma

KISIRLAŞTIRMA Empty
MesajKonu: KISIRLAŞTIRMA   KISIRLAŞTIRMA Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 6:36 pm

Selamlar. 2 aylık dişi bir yavru aldım. Kısırlaştırmak istiyorum. Kısırlaştırmak için en uygun zaman nedir ? Operasyondan sonra kızgınlık dönemleri, kanama günleri gibi şeyler tamamen yok olacak mı ? Bazıları bir kere doğurmalı diyor. Bu doğru mu ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
112
moderatör
112

KISIRLAŞTIRMA Empty
MesajKonu: Geri: KISIRLAŞTIRMA   KISIRLAŞTIRMA Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:11 pm

prodacoma demiş ki:
Selamlar. 2 aylık dişi bir yavru aldım. Kısırlaştırmak istiyorum. Kısırlaştırmak için en uygun zaman nedir ? Operasyondan sonra kızgınlık dönemleri, kanama günleri gibi şeyler tamamen yok olacak mı ? Bazıları bir kere doğurmalı diyor. Bu doğru mu ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Genelde 6 aylık oldktan sonra yapılır. Tabi ki kızgınlığı olacak ama sakin geçecek. Her yere idrarını bırakmayacak geceleri ulumayacak. Bir kere doğurmalı diye birşey yok. Hiç doğurmadan da kısırlaştırabilirsiniz.
kontes
moderatör
kontes

KISIRLAŞTIRMA Empty
MesajKonu: Geri: KISIRLAŞTIRMA   KISIRLAŞTIRMA Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 10:54 pm

ewet

KISIRLAŞTIRMA
1 sayfadaki 1 sayfası