Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ev yemeği

4 posters
YazarMesaj
boyka :)

boyka :)

ev yemeği Empty
MesajKonu: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 2:47 pm

merhabaaa benımde bir sorum olacak arkadaşlar kuçularımıza ev yemeği verildiği zaman ne gibi zararları olur bunlar hakkında küçük bilgiler istiyorum sizden tabi sizlerinde bilgisi dahhilinizde ne varsa :) sevgiler
112
moderatör
112

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:33 pm

boyka :) demiş ki:
merhabaaa benımde bir sorum olacak arkadaşlar kuçularımıza ev yemeği verildiği zaman ne gibi zararları olur bunlar hakkında küçük bilgiler istiyorum sizden tabi sizlerinde bilgisi dahhilinizde ne varsa :) sevgiler
Eğer ev yemeği vermek istiyorsanız barf ve çiğ diet uygulayınız. Köpeğe asla masadan yemek verilmemeli. Rastgele verilen ev yemekleri köpeğiniz zarar verir. MESELA ÇİKOLATALIYSA KÖR EDER. Çok yağlıysa sindirim, böbrek problemleri vs.
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 9:07 pm

Bence kesinlikle ev yemeği vermeyin.Benim dayımlarımın pekinese cinsi köpekleri vardı.Hep et köfte balık ve ev yemekleri veriyorlardı.Ve sonunda bazı yerlerinde dışta hissedilibeln gözüken kisler olşutu.Yaşlı olmasıyla birlikte ameliyat oldu neyseki şimdi iyi.Siz siz olun sakın köpeğinişze ev yemeği vermeyin.
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 5:51 pm

bizim bir karşı komşumuzun boxer köpeği var ve o köpek hem hazır mama hemde ev yemekleri yedi ama gayet sağlıklı hiç bir sorunu yok hep ev yemeği yedi işte ama çok iyi bir sağlığı var ve yaşlı bir köpek
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 10:20 pm

paşammm demiş ki:
bizim bir karşı komşumuzun boxer köpeği var ve o köpek hem hazır mama hemde ev yemekleri yedi ama gayet sağlıklı hiç bir sorunu yok hep ev yemeği yedi işte ama çok iyi bir sağlığı var ve yaşlı bir köpek

Yiyebilir ama insanların görebileceği yerlerde et kisi olabilir.Görülmeyebilir.Tüylerinin içi araştırılmassa büyüyebilir.Belki olmayabilir ama organlarındada olabilir.Ama olmayabilirde=))
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:48 am

valla öle sağlıklıki ben bile ona et veriyorum biliyomusun pırasa suyu bile içiyor bamyada yiyor yoğurtta ette
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:27 pm

Ev yemeği yiyebilir.Fakat et fazla vermeyin.
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:30 pm

valla yiyor karşı komşumuz yediriyo
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:33 pm

Yedirsin ama zarar verebiliirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:37 pm

yyo vermedi her akşam o köpek bamya ekmek salata suyu bol bol yoğurt öğle sağlıklıki hemde 12 yıldır böle yiyor bunuda açıkla hani zarar verdi öle yiyoki bamyayıpırasada yiyo kabak bile yani yuh dersinn
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:39 pm

Biliyorum sebzeler bir sorun arz etmez ama et tavuk falan zara verebilir.
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:42 pm

onlarıda veriyolar ama çok sağlıklı ya ben bebeken onla yatmışım bi köpekle biliyomusun
Erenay
moderatör
Erenay

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:36 pm

Bende bebekken küçükken dayımın pekinese cinsi köpeği bütün suratımı yalamış...
paşammm
moderatör

ev yemeği Empty
MesajKonu: Geri: ev yemeği   ev yemeği Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 6:00 pm

aaa bide ben çok küçüken o köpeğin üstünde deh dıgıdık yaparmışım Very Happy

ev yemeği
1 sayfadaki 1 sayfası