Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

LÜTFEN ACİL YARDIM!

5 posters
YazarMesaj
ipkkk

LÜTFEN ACİL YARDIM! Empty
MesajKonu: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 1:06 am

Merhaba,
Ben golden alıcam.Ama 4 aylık.Yani fazla küçük bi hayvan değil biraz büyümüş.
Bahçeme kilitli kulube yaptırıcam geceleri falan orada uyuyacak gündüzleri zaten dolaşmaya çıkarız Basketball
Ama gece kulubede kapalı durur mu?havlamadan yani?
yavru alırsam alıstırırım ama bu biraz büyük olduuğu için sorun olur diye korkuyorum Rolling Eyes
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 4:13 pm

Kilitli dediniz gece köpeği kulübeye kitliceksiniz sorun olabilir.Hiç bir canlının özgürlüğünü kısıtlamaya hakkınız yok.O da bir can taşıyor sonuçta.Yavru olduğu için korkabilir.Biri sizi çocukken bebekken karanlık yalnız bir yere terketseniz korkmaz mısınız.İŞte oda sizin gibi korkar oda çocuk gibidir.Lütfen bakıcaksanız onu yalnız bırakmayın oda bir can taşıyor sonuçta.Eğer evde bakamam bahçede geceleri kitlerim diyorsanız almayın.Eğer kitlemicekseniz bir şey demem.Kulübeye alıştırırım derseniz sadece bağlarım derseniz bir şey demem.Hatta alıştırdıktan sonra bağlamasanız daha güzel olur.
ipkkk

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 6:55 pm

hayır alıstırırım o problem değil.
sorun hırsızlar...
cinsli köpek olduğu için gece çalınma ihtimali yüksek...
ya geceleri balkonda uyuyacak yada klubede ...
eğer çalınmayacağıını bilsem tabiki kilitlemem..
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 7:01 pm

Balkonda bakılabilir yazın sorun olmaz ama kışın olabilir.Evde bakamama nedenleriniz nedir? Çünkü ev hayatına alışkın köpeklerdir.Evde bakılabilir.Bir sorun olmaz.Ama bu sizin kararınız.
ipkkk

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 2:52 am

sunny demiş ki:
Balkonda bakılabilir yazın sorun olmaz ama kışın olabilir.Evde bakamama nedenleriniz nedir? Çünkü ev hayatına alışkın köpeklerdir.Evde bakılabilir.Bir sorun olmaz.Ama bu sizin kararınız.

balkonda bakılırsa çok iyi.balkonumda geniş..panjurlar var yere kadar iniyo oda gibi oluyo kışında sorun olmaz.
evde bakmamamın nedeni ailem istemiyo..
balkonumda bide tavşanım var acaba araları nası olur sorun yasarlar mı?
ocean_erenay

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 4:15 pm

Golden sıcak kanlı oldukları için tavşan sorun olmayabilir.Ama eğer rahatsız olursa tavşanla köpeği yan yana tutmayın.Eğer balkonunuz kapalıysa kışın sorun olmaz.Tüyleri olsa bile biraz üşüyebilir.Ara sıra evede alırsınız.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 1:29 pm

ve yani köpeğinizi kilitlemeniz gerçektende bir sorun kilitlemeyin bencfe diye düşünüyorum ben en doğrusu bu
dorukfener-rex

MesajKonu: Geri: LÜTFEN ACİL YARDIM!   LÜTFEN ACİL YARDIM! Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 4:14 pm

Köpeğinizi asla kilitlemeyin ailenizi ikna etmeye çalışarak onu evde bakmaya çalışın . Ayrıca hayvanlarla arası iyi olduğu için tavşanla ilgili bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum.Ama tavşan soğukknlı bir hayvandır .Nede olsa goldenler ewin içinde olmalı eğer balkonda durucaksa hiç almayın diyorum ynii . Eğitilirse o başka

LÜTFEN ACİL YARDIM!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardim edermisiniz