Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kızımla ben geldim

+5
Erenay
pelin
112
pasagolden
ocean_erenay
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 5:48 pm

Ocean isminde 3 aylık dişi yaramaz mı yaramaz afacan mı afacan bir Golden'ım var.İşte resmi...

Kızımla ben geldim 2wox3c4

Kızımla ben geldim 5365i0

Kızımla ben geldim 15inuw
Bebeğim burda 2 aylık

En son ocean_erenay tarafından Cuma Ağus. 06, 2010 6:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 6:18 pm

Ben kızımı barınaktan aldım.Kızmın safkan sağlıklı ve sorunsuz olması beni çok şaşırtmıştı.Annesinide babasınıda gördüm safkan goldenlardı.Bu cins köpekleri tüm köpekleri nasıl terkederler anlamıyorum.
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 6:54 pm

Bebeğimin tüylerinin renginin git gide açılıp git gide koyulaşması sonra bazı yerlerin tekrar açılıp tekrar kapnamsı bana garip geldiği için veterinere götürdüm.BAzı reimlerde o olduğuna bile inanamıyorum.Veteriner bana mamadan yediği şeylerden kaynaklandığını ve mamasında bir sorun olmadığını söyledi.Önemli değil dedi.Ben hale şaşkınım.
pasagolden

pasagolden

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 7:06 pm

Kızınız qeRçekten süPeR ßi qoLden ona iyi ßakın.. :)
112
moderatör
112

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 7:20 pm

Çok gü<el
pelin

pelin

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: ne şirin şeysin sennn    Kızımla ben geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 11:59 am

maşallah allah nazarlardan saklasın çok şeker çok tontiş bi kız bu, flower yerim ben seni bıcırık flower
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:33 pm

pasagolden demiş ki:
Kızınız qeRçekten süPeR ßi qoLden ona iyi ßakın.. :)

Teşekkürler.İyi bakıcağıma eminim.

Sanırım resimdeki sizin goldenınız.Sizinse sizde ona iyi bakın:D
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 4:35 pm

pelin demiş ki:
maşallah allah nazarlardan saklasın çok şeker çok tontiş bi kız bu, flower yerim ben seni bıcırık flower

Teşşekkür ederim.Çok saolun.Kızım çok mutlu oldu. Laughing
Eğer sizinde bir goldenınız veya herhangi bir cins köpeğinizi hayvanınız varsa görmek isterim.
pelin

pelin

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: :)   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 2:02 pm

yanda görülen şirin kocaman burunlu minik cadı benim kızım Very Happy

siteye resimleri koyamadım biraz teknoloji beceriksizi birisiyim No
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:17 pm

Çok tatlı.Resim yakından çekildiği için koca burunlu gözükümüşVery Happy:D Yaramazsa çok cadılığı olacaktır.Dikkat ve özenle sakının:DOna çok iyi bakın.Eminim oda size bakacaktır.
Erenay
moderatör
Erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:22 pm

Ay ay ay yerim ben seni.Koca suratlı şey.Tabi resimden öyle çıkmış ve bir övgüdür:D Tam tahmin ettiğim gibi cadıymış.Şu golden kızların hepsi cadı.Very Happy Allah nazarlardan saklasın.İnşallah uzun ömürler birlikte mutlu sağlıklı olursunuz.
pelin

pelin

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:07 pm

benim kızımında tüylerinin bazı yerleri daha açık bazı yerleri daha koyu belki büyüdükçe farklılaşır ama net ten baktım sarı renkli goldenler ın çoğu bu şekilde üzülmeyin bence simsiyahta olsa çok tontiş cheers
ocean_erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 10:01 am

Teşekkür ederim sizin kızınızda çok tatlı.Zaten ben rengine çok önem vermiyorum.Ama biraz endilenmiştim.Büyüdükçe açılıyor bakalım koyulcak mı açılcak mı Very Happy Surprised bounce
pelin

pelin

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 2:34 pm

dediğiniz gibi iki şıktan biri olucak nasılsa benim kızımında tüyleri farklı renkte bende merakla bekliyorum birde aşırı bir tüy dökülmesi var hergün tarıyorum banamısın demiyor benim o kadar saçım dökülse kel kalırdım herhalde Razz rabbit

çok teşekkürler bu arada cheers
Erenay
moderatör
Erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 11:37 am

Köpekler genel olarak senede 2 kez mevsim değişikliklerinden ötürü tüy dökerler. Bunun dışında ise sürekli ve fazla miktarda tüy dökülmesi normal değildir. Köpeğiniz aşırı miktarda tüy döküyorsa bunun altında başka nedenler olabileceğini düşünerek onu gözlemlemenizi öneririm. Tüy dökülmesine neden olan bazı sebepleri de aşağıda görebilirsiniz.

Tüy Dökümüne Neden Olabilecek Hastalıklar
1-Şeker hastalığı:
Köpekler doğuştan şeker hastası kabul edilmekte ve fazla miktarda şeker tüylerini de dökmektedir. Bu yüzden köpeğinizi şekerli gıdalardan uzak tutunuz.

2-Dış parazitler:
Uyuz, bit, pire vb. dış parazitler tüy dökülmesine sebep olabilir. Burada en önemli belirti kaşıntıdır.

3-Mantar:
Köpeğiniz mantar olmuşsa tüy dökülmesi ve kaşıntı mantarda olduğu gibi en belirgin belirtilerdir.

4-Egzama:
Egzama tüy dökümüne neden olur ve altında birçok neden yatabilir. Teşhis ve önlem için veteriner hekiminize danışmanız gerekir.

5-Stres:
Köpeğin uzun süre kapalı ortamda kalması, tek yönlü besleme, mevsimsel değişiklikler ve kısa süreli açlık durumu tüy dökülmesine neden olabilir.
paşammm
moderatör

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 10:52 am

ben şimdi paşaya kuru mama veriyorum yüyleri pürülsüz ve çok az döküyor bence herkez kuru mama versin hem sağlıklı oluyor hemde onun tüyleri pürülsüz ve çok az tüy döküyor
Erenay
moderatör
Erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:23 pm

Tüy dökülmesi mamadan kaynaklanmaz.Mevsim değşikliğinden dolayı dökülüyor
paşammm
moderatör

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:32 pm

valla be bilmem kuru mamaya işte bende süt azıcık katıyorum kuru mamayı yiyo ve gayet sağlıklı
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:23 pm

bende teknolojide biraz hatta çok berbatım angelin resmini koyamıyorum yardım edermisiniz nasıl resim koyabilirim acaba yardım ederseniz memnun olurum
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:47 pm

ama koydum bile
Erenay
moderatör
Erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:57 pm

=))))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:59 pm

bizim golden retiverlerimiz bölümünde
Erenay
moderatör
Erenay

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 5:03 pm

Biliyorum baktım...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 3:54 pm

ama benimkide tatlı yani
Denizlili ümit

Kızımla ben geldim Empty
MesajKonu: Geri: Kızımla ben geldim   Kızımla ben geldim Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:11 pm

mutlu sağlıklı ve hep beraber yaşayın

Kızımla ben geldim
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-