AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Ah anne ah

YazarMesaj
Erenay
moderatör

MesajKonu: Ah anne ah   Cuma Ağus. 06, 2010 7:19 pm

Annem hayvanları çok sever.Fakat ben çok küçükken annem ve babam ayrılmışlar.Abim ben ve anneanneme uzun zamandır annem tek başına bakıyor.Yani bize hem analık hem babalık yapıyor.Ben bu günlerde anneme bir Golden Retriever alıp alamayacağımızı sordum.Bana HAYIR dedi.Ona nedenlerini sordum.BAna kiracıyken köpek bakmamız garip olur götleriyle gülerler, daha önce hiç köpek bakmadık ve mamaları çok pahalı dedi.Kiracıyken köpek bakmak komik olur mu.MAma markası olarak hangi markalar iyi ve kaç kg almak gerek.BAna söylerseniz çok mutlu olurum.Ve birde kafes eğitimi çok gerekli midir.

Sizce ısrar etmeli miyim yoksa etmeyim ve büyüyüp bir gelir sahibi olmayı mı bekliyim.

Yaşım:12
Kullanıcı profilini gör
112
moderatör

MesajKonu: Geri: Ah anne ah   C.tesi Ağus. 07, 2010 7:23 pm

sunny demiş ki:
Annem hayvanları çok sever.Fakat ben çok küçükken annem ve babam ayrılmışlar.Abim ben ve anneanneme uzun zamandır annem tek başına bakıyor.Yani bize hem analık hem babalık yapıyor.Ben bu günlerde anneme bir Golden Retriever alıp alamayacağımızı sordum.Bana HAYIR dedi.Ona nedenlerini sordum.BAna kiracıyken köpek bakmamız garip olur götleriyle gülerler, daha önce hiç köpek bakmadık ve mamaları çok pahalı dedi.Kiracıyken köpek bakmak komik olur mu.MAma markası olarak hangi markalar iyi ve kaç kg almak gerek.BAna söylerseniz çok mutlu olurum.Ve birde kafes eğitimi çok gerekli midir.

Sizce ısrar etmeli miyim yoksa etmeyim ve büyüyüp bir gelir sahibi olmayı mı bekliyim.

Yaşım:12
Köpek bakmak masraflı iştir. Eğer maddi miktarınız fazla yoksa kesinlikle almayın.
Kullanıcı profilini gör
Erenay
moderatör

MesajKonu: Geri: Ah anne ah   C.tesi Ağus. 07, 2010 8:52 pm

MAddi durumumuz var.Fakat annem kiracıyken bakarsak gülerler diyor.Ve birde annemi çılgına çevirecek olan tuvalet sorunu.Geçen gün tekrar sordum.Biliyorum 6 senedir itiyorsun belki seneye dedi.Israr etmesem daha iyi olucak:D
Kullanıcı profilini gör
Erenay
moderatör

MesajKonu: Geri: Ah anne ah   C.tesi Ağus. 07, 2010 10:13 pm

Ben bir soru daha sorucaktım.Annem bir köpek 15 kg lık bir mamayı ne kadar sürede bitirir merak ediyor.TAbi buna cevap vermeniz çok zor ama ortalama bir cevap verirseniz çok sevinirim.Lütfen.Bir kez daha sormuştum köpeğe göre değişir demiştiniz.Biliyorum fakat normal bir köpek ne kadar sürede bitirebilir.Söylerseniz çok mutlu olurum.
Kullanıcı profilini gör
Silver'ım

MesajKonu: Cevp   Perş. Ağus. 19, 2010 12:10 pm

Ben 15 kiloyu Ne kadarda Bitirirler bilmiorum Ama :) Sana Mama Markası Önerebilirim.. Benim 3.5 Aylık Golden in Var Pro-Plan Mamasını çok Seviyor ve çok İştahklı Yiyor Sende Pro-Plan Mamasını Kullanabilirsiin
Kullanıcı profilini gör
pasagolden

MesajKonu: Geri: Ah anne ah   Perş. Ağus. 19, 2010 12:24 pm

sunny demiş ki:
Ben bir soru daha sorucaktım.Annem bir köpek 15 kg lık bir mamayı ne kadar sürede bitirir merak ediyor.TAbi buna cevap vermeniz çok zor ama ortalama bir cevap verirseniz çok sevinirim.Lütfen.Bir kez daha sormuştum köpeğe göre değişir demiştiniz.Biliyorum fakat normal bir köpek ne kadar sürede bitirebilir.Söylerseniz çok mutlu olurum.

Alıcağın köpek 1-6 aylık arasındaysa 1.5 ayda belkide 1ayda bile bitirebilir..Ama alıcağın köpek 6 aylık ve 6ayın üstündeyse 3ay çok rahat dayanabilir..
Kullanıcı profilini gör
Erenay
moderatör

MesajKonu: Geri: Ah anne ah   Perş. Ağus. 19, 2010 11:50 pm

Merhabalar biz daha almadık yinede çok teşekkürler.Pro-plan mamalarda gdo olduğu için pek almak istemiyiceğimizi düşünüyorum.Bir süre hatta ülkemize girişi yasaklanmıştı.Şimdi stoklarda.Yinede herkese teşekkürler=))
Kullanıcı profilini gör

Ah anne ah
1 sayfadaki 1 sayfası