Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ

+2
Erenay
I like Puppy
6 posters
YazarMesaj
I like Puppy

SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Empty
MesajKonu: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 11:08 pm

Sizinle bu forumda beraber olmak çok güzeldi. Ama ben artık Golden Retriver vs. istemiyorum köpeklerim hastalandı sattım :S ölmelerini görmek istemedim ölmelerini görmek beni içten yaralardı... elveda GOLDEN DOSTLARI hepinize iyi forumlar/günler belki arada sırada girebilirim ama herkesi çok özleyeceğim güle güle dostlaım hepinizin bir köpeği olması , yuva buldurabilmesinin ve köpeği olanların köpeklerinin uzun yaşamasını dilerim güle güle hoşcakalın :S
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 3:51 pm

Gerçekten durumunuza üzüldüm.Tedavi edilmiyormuydu.Belki düzelirdi.Gerçekten geçmiş olsun=( Hoşçakalın=(((
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 11:00 am

güle güleeeeeeeeee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
I like Puppy

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:15 am

Hepinize Çok Teşekkür Ederim Elveda GoldenRetriver Fancılar Umarım yoksa bir köpeğe sahip olursunuz ve varsa Umarım sizinle beraber uzun uzun yaşar Elveda Dostlarım
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:16 pm

gitmeseniz olmazmı Crying or Very sad
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:17 am

Hoşçakalın=((
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:48 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:13 am

Of of hergün biri gidiyor=((
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 2:52 pm

evet ve biz angeli yeni bi odaya taşıdık
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:54 pm

Bu tavır kesinlikle çok yanlış. Çünkü köpeğime ben görmeden ......... (ölmesin vs.) hayvanseverliğe girmez. Madem o canı alıyorsun onunla ölene kadar savaşmalısın. En kötü durumunda bile yanında olmalısın.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 9:01 pm

hem sen karışma VETERİNER söledi bunu yapmamızı
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:39 pm

Ben size bir şey demedim ki??? Ben bu konuyu açan kişiye söyledim. Çünkü bir köpeğin 10 ricasından sonuncusu bu konuyu özetliyor.
10- Her zor anımda yanımda ol, "benim içim kaldırmaz" veya "ben görmeden olsun" deme, çünkü benim için her şey seninle birlikte daha kolay....

kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ   SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:57 pm

Sad

SİZİNLE OLMAK ÇOK GÜZELDİ
1 sayfadaki 1 sayfası