Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu

4 posters
YazarMesaj
oddy26

oddy26

aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Empty
MesajKonu: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:00 pm

aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu
paşammm
moderatör

aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Empty
MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:03 pm

bilmiyorum belkide vardır
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:09 pm

Aferim maması dediğiniz.Ödül mamalarıdır.Bunlar köpeklerin ayrıca hoşuna gide petshoplardan temin edebilirsiniz.Bnlar genelde eğitim için kullanılır.
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:11 pm

evet köpeğiniz bir eğitimde başarılı olunca ödül olarak verilir
oddy26

oddy26

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:37 am

teşekkürler
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 12:43 pm

Bir şey değil...
paşammm
moderatör

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:10 pm

birşey değil
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu   aferim maması diye bir şey var mı varsa nerden alabilrim pet shoplarda bulunurmu Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:07 am

angel daha çok eğitimlerde başarılı ama ben aferimamasını bulamıyorum pet shoplarada gittim bulamadım ve 2 aylık iki aylık bi köpeğe aferim maması verilirmi sizce yaa eğitimlerde evet başarılı ama aferim maması alabilirmiyim 2 AYLIK bi köpeğe sizce

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-