Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?

5 posters
YazarMesaj
gr_ch

14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Empty
MesajKonu: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:03 pm

Ben bir golden almak istiyorum fakat aylık masrafı bize ne kadara tutar bilmiyorum mesela 14 kg lik bir pro plan puppy mamasını 2.5 aylık bir goldena kaç ay dayanır ? bounce
BuseDost

MesajKonu: Bence yemek versen problem olmaz.   14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:08 pm

Merhaba.
Öncelikle glden retrieverların çok obur olduğu için ne kadar versen yiyecek kapesitede olduğunu söylemek isterim :) Ama günde 2 veya 3 defa mama verilir. |Bu köpeğinizin hareketliliğin enerjisine kilosuna bağlı olarak değişebilir.| (Veterinerinize danışınız. Ama ben veteriner olmadığım için yinede bilenlere danışmanızı tavsiye ederim. (= Umarım çok yakında bir köpeğiniz olur. Benim köpeğim vardı. Tüm yemeklerden kalanı yiyordu . Ama çok şükür hiçbir problemi olmadı. Çok sık veterinere götürdüğüm için herhalde ama yani mama yemedi o köpek. Biliyorum bu çok doğru değil ama maddi durum var =/
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 4:15 pm

valla grçekten maddi durumunuz iyiyse alın bizim angelin mamaları 39 TL yada 40 TL oluyor yani bide aşısı da 500 yada 600 TL gerçekten bi düşünün bizim maddi durumumuz iyi diye aldık
gr_ch

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:45 pm

Bizimde maddi durumumuz iyi babam istiyo ben istiyorum ablam istiyo ama annem... Annem istemiyo diye alamıyorum bir türlü ikna edemedim Crying or Very sad Crying or Very sad
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 6:46 pm

pes etmeyin siz ama
gr_ch

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:26 pm

Etmiycem zaten sonuna kadar devam edicem ve inşallah sonunda mutlu sona ben ulaşıcam
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:56 pm

ve ayrıca 14 kg 1bucuk ay falan dayanır
gr_ch

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:32 am

Saolun çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:36 am

birşey değil
BuseDost

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:27 pm

Önemli değiL (:
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:47 pm

zaten yardım etmek için varız
muti

muti

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 9:32 pm

ya ark.merhaba bnde pro plan aldım 14 kg 2 aylık goldenma nekadar dayanır bide kaç aydan snra mama değişkliği oluyor yani puppy kullnyrum nezamn large geçebilirim o yuzden paketi açmadım değiştisemmi die kararsızım mamasını ne yapabilrim yardımcı olurmusunuz ?
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 12:40 am

Pro plan kullanmamanızı tavsiye ederim.Bir aralar içerisinde GDO lu maddeler bulunduğu için ülkeye girişi yasaklanmıştı.Royal Canin hem tüylerinin dökülmesini azaltıyor,hem güvenilir,hem tüylerini parlaklaştırıyor,hem de besleyici.

Goldenlar çok obur bir ırktır.Yavruları daha oburdur.Mamanın ne kadar dayanacağı köpeğine göre değişir.Kimisi az yer kimisi çok.Buna net bir cevap verilmez ama 1-2 ay rahat gider.Ama köpeğiniz çok obursa 2 aya çıkmayabilir=)) Büyüdükçe azalır..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:16 pm

pro plan en iyi mamalardan biridir ama biz mamayı veterinerden alıyoruz
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 12:42 pm

Pro plan iyi ama içerisinde GDO lu maddeler bulunuyor.Ben Royal Canin ı tavsiye ederim.Tüyleri parlaklaştırıyor dökülmeyi azda olsa azaltıyor ve sağlıklı olmasını sağlıyor..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: 14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?    14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?  Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 1:33 pm

ya ama tüm köpeklerde yavru tüyleri dökülür bunu önleyemesin ki !

14 kg pro plan puppy maması 2.5 aylık bir golden'a ne kadar dayanır ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-