Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lütfen Okuyun... :(

3 posters
YazarMesaj
gr_ch

Lütfen Okuyun... :( Empty
MesajKonu: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 11:20 pm

Karşı komşumuz benim köpek istediğimi öğrenmiş anneme diyoki "siz köpek almayın evde köpek beslenmez hiç bi hayvan beslenmez köpeğin tüyü midesine kaçar ölür bizim tanıdığımız köpek yüzünden öldü tüyleri adamı öldürmüş" bende sözlerini keserek köpeğin aşıları tam değildir dedim bana diyorki "köpekle aşının ne alakası var" çok sinir oldum ama bir şey diyemedim büyüğüm diye. Annem artık köpeklerim tüyündende huylanmaya başladı o komşumuz yüzünden,anneme böyle bir şeyin olmadığını nasıl kanıtlamalıyım ?? Lütfen yardım edin bütün çabalarım suya düşücek Crying or Very sad Crying or Very sad
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:21 pm

Köpeğinizin tüyleri düzenli bakılırsa,aşıları tamam olursa bir sorun arz etmez.Köpek tüyü hiç bir sroun getirmez.Hatta uzmanlar çocukların köpeklerle büyümesini öneriyor..Köpek tüyü kist te yapmaz.Kist yapan kedi tüyüdür.Bunu için sıkı bir araştırma yapıp,bu araştırmayı annenize okutmalısınız.
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:21 pm

benim karşı komşumun köpeği ilen yatıyordum ve hep tüyünü yuttum ama çoksağlıklıyım özür dilerim hemde çok özür diliyorum ama komşunuz ne köpek beslemiş nede hayvan onun hiçbi bilgisi yok ama bizde yanii bu durumda haklıyız o hiç hayvan beslememiş o hiçbir şey biliyo komşunuzdan özür diliyorumama dediklerim doğru
gr_ch

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 10:30 pm

Bende araştırma yapmaya başlıyorum anneme okutmam lazım gerçekten haklısınız karşı komşumuz hayvanlara karşı bi şeyi var sürekli hayvanları kötülüyo =( =(
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 3:05 pm

ben doğduğumda annem beni b hayvanın koynuna bırakmış yan karşı komşumuzun köpeğine tam 12 yıldır o köpekle yatıyorum ben
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:29 am

12 yıldır mı=SS siz 8 yaşında değilmiydiniz??
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:22 pm

ya sana bişey sorcam angel gazete yiyo yaaaa niye ben buraya yazmıştım gazete yeme diye bakarmısın
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:39 pm

Bilemiyorum.Belki diş kaşntısını önlemeye çalışıyordur.Etrafına kemirebileceği oyuncaklar koyun.BElki yemekten vazgeçer.Belkide açtır.Goldenler çok oburlardır...
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:54 pm

ya ben ona yemeğini çok düzenli veriuorum ama neyse
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:57 pm

Çok obur oldukları için aç tok herşeyi yerler=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:02 pm

ben veterinerin dediklerine uyuyorum
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:06 pm

Zaten ben sizin yüzünüzden oluyordur demedim.Siz eminim doğru yapıyorsunuzdur.Tok olsalar bile herşeyi yerler..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:55 pm

evet vetriner bana belli saatler verdi ona göre yediriyorum
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:15 am

En iyisi.Sokağa çıkmaya başlıyınca kimseden yemek almayın asla.Yoksa alışır ve büydükçe restorant masalarına gider=))
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: Lütfen Okuyun... :(   Lütfen Okuyun... :( Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:01 pm

kızımın 1 aşısı kaldı tüm veterinerler dediki yavaş yavaş dışarı çıksın dedi

Lütfen Okuyun... :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-