Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim

2 posters
YazarMesaj
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Empty
MesajKonu: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 1:55 pm

merhaba benim Angel isminde yavru bir golden retrieverim var ve sizce en önemli hangi eğitim ve sizce hangi komutu ve eğitimi vermeliyim confused lütfen yardım edin bu çok önemli kafam karıştı hangi eğitimi vereyim diye lütfen yanıt verirseniz memnun olurum
muti

muti

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 1:56 pm

merhaba valla bnm oğlum gel otur al koş bunları biliyor bir pati ver diyorum vermiyor dilim de tüy bitti :) yani zaten hemen kavrayamazlar ama benje sana bağlı olsun yeter bn bazne tasmasını açıyorum diğer ark.laryla oynarken mesela gel dedimmi hemen gelior ona alıştı...bazılarının ki gelmiyor mesela..ama komutlar bitmez bnje ilk önje sana nekadar bağlı olduğunu gör...gerçi bütün yavrular bağlı olur ailesine :) bnde bir hayır la pati vermesini bir öğretebilssem zamanla :) artık
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:14 pm

ya şey benimki sadece pati veri biliyo hatta verme desen bile patısını veriyo o benim bir tanem I love you
muti

muti

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:48 pm

ooo sennkı olayı çözmüş cheers kşke bnmkıde patı verse
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:55 pm

bak elini uazat sen verme desen bile verir o cimcimem benim
muti

muti

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 9:57 pm

kıskandım :)) ne mutlu sana... ya senin bebeğin geceleri kaçta yatıyor kalkıyor uyku sorunu oluyor mu ?
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 10:01 pm

bizimki gece yatar gündüz odasından çıkarıp balkona koyarız ordan tutunarak demire dışarı bakar öğlende balkona çıkar akşamada sonra işte yatar
muti

muti

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 10:07 pm

hmm bizimkide gece 3 4 uyanır snra ya oyun istiyor ya mama bazen de 5 6 gibi uyanıyor hmn üstüme atlyp kalk mama vver diyor ondan snra 15 20 dk tvleti için aşşya snra uyuyor...ama bizim ki gündüz uyuyor gece ayakta :)) iki aydır uyku uyuyamıyorum hiç...oyuzden merak ettim bizimkinde mi anormallik var dedim :) mesela şuan uyuyor 1 saat snra kalkar bakalım gece kaçta yatar...of of çocuğn mu var derdin var :)
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim   sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 10:08 pm

:)

sizce Angele hangi komutları öğretmeliyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-