Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

dışkılama

4 posters
YazarMesaj
asill

dışkılama Empty
MesajKonu: dışkılama   dışkılama Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 7:50 pm

arkadaslar köpeğim asil bana gelelı daha 2 gun oldu şimdi ilk ıkı gunden ne bu sorular dıyeceksınız ama ılk kez köpek bakıyorum ve neler yapabıleceğimi bılmıyorum ve çok pimpirikli biriyimdir...
şimdi geliyorum sorunuma köpeğim bana aksam ustu 5 gıbı geldı yemek koyduk bıraz yedı bıraktı su flan ıctı butun gece hıc dıskılama yapmadı
ertseı sabah yemek yedı su ıctı öğlen yedı aksam yıne yedı ancak 1 gun gecmesıne ragmen hala köpeğim hiç dışkılama yapmadı
bır sorun yoktur değil mi veya neler yapmalıyım bnm bıldıgım bır köpek gunde ıkı kez dışkılama yapar...(yanlıs bılıyor olabılırım)
daha ılk gun lerı dıye olabılır mı Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
muti

muti

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:02 pm

yavru köpekler günde 4-5 defa dışkılama yapar...ya mama mı verdin belki kabızlık yaşıyor olabilir değişik bişe yediyse eğer...mamaya alışkın değildir blki o yüzdendir...ama bnm oğlum günde 4 defa yapıyor bazen 3 oluyor değişiyor yani...bide tavuklu mama kullnma hiç tavsiye etmem balıklı kullanın...tavuklu mama egzama yapıyor hem... ya bide hiç soru soryorm die endişe etme bnje bnde ilk defa bakıyorum bnm oğlumda 2 gün snra 3 aylık olajak bir çok şeyi burdan vetrnrinden int.arştrrark öğreniyorum yani :) bide yeni bir ewe geldi blki alşma süreside oluoyrmuş bazen öle duymştum ama genede vetrn.sor hatta ara şimdi...
asill

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:05 pm

teşekkür ederim ama asıl butun köpek mamalarını denememıze ragmen hıcbırını yemedı ve sımddı sut ekmek vs. seyler yedırıyoruz ve yenı oldugu ıcın bır veterıne bulamadım daha.. o yuzden buraya yazdım cevabınız ıcın cok teşekkür ederim
muti

muti

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:53 pm

şunuda unutma ltfn çok mama değiştrme rahatsızlanır..bn iki defa değiştrdim petshop yüzünden rhtszlandı oğlum bidaha hiç değiştrmedim...ztn puupy kullndığın için bir sene onu kullnajaksın yani bana vetr. öle dedi...ya acilse bn bnm gittiğim vetr. numarasını vereblirim...ama çok sütte verme ishal olur bu seferde...
Erenay
moderatör
Erenay

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 1:19 am

Süt çok vermeyin,verecekseniz içine su karıştırın.Mamayı yemiyorsa içine yoğurt,süt ya da et suyu ekleyerek karıştırıp verebilirsiniz.Ayrıca konserve mamadan az bir parça karıştırarak verebilirsiniz.Konserve mamaya karşı koyamayan golden görmedim=) Ayrıca köpeğiniz sizin göremeyeceğinz bir yere tuvaletini yapmış olabilir.Ama kabıda olabilir.Kuyruk altı tüyleri kuru ya da kirli mi? bilgi verirseniz daha çok yardımcı olabilirim..
asill

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 8:08 am

teşekkür ederim cevaplarınız ıcın veterinere gittim sulandırılmıs sutu tek ıcırmemı söyledıler yaptım ve duzeldı
ama diğer baslıkta söyledıgım gıbı oğlumu kaçırdılar çokkk üzgünüzzz
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

dışkılama Empty
MesajKonu: Geri: dışkılama   dışkılama Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 12:19 pm

süt isal yapar

dışkılama
1 sayfadaki 1 sayfası