Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.

4 posters
YazarMesaj
mavi

mavi

mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Empty
MesajKonu: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 4:38 pm

merhaba kızım Mavi 5 eylul dogumlu daha cok minik dun aldım kucagıma bebegimi. tuyleri uzun ama ne dokuluyor nede kokuyor fakat agzı inanılmaz ekşi kokuyor vetr. yavrularda olur normaldir buyudukce kaybolucak dedi fakat koku konusunda cok hassas olan ben tedirgin oldum yardımınızı ve bebegime yorumunuzu bekliyorum =)

mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Grnt302.th

Uploaded with ImageShack.us

Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 12:08 am

Hoşgeldiniz.Umarım sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.Maşallah çok tatlı bir evladınız var=)
Birlikte sağlıklı uzun ömürler dilerim.Merak etmeyin ağız kokusu çok önemli değildir.Ama rahatsız oluyorsanız veterinerinize ne yapmanız gerektiğinizi sorabilirsiniz.Açıkçası ben pek bilgim yok..
Mavi ile uzun ömürler dilerim..
mavi

mavi

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 1:42 am

valla aslına bakarsanız alıştım iki gunde bebek kokusu gibi gelio agzındaki eksi sut kokusu evlat işte .d.d
Erenay
moderatör
Erenay

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 1:45 am

=))))
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 8:39 pm

Daha önce böyle bir şey duymamıştım. Eğer ağzındaki süt kokusu ise normaldir.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 9:42 pm

hımm evet bende duydum
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 5:47 pm

Kontes de kokuyor mu?
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimePtsi Nis. 25, 2011 9:02 pm

hyr
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimeÇarş. Nis. 27, 2011 4:06 pm

Belki de büyüdüğü içindir.
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.   mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor. Icon_minitimePerş. Nis. 28, 2011 10:01 am

heralde:)

mavi de burada artık =). bebeğimin ağzı kokuyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-