Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım

4 posters
YazarMesaj
muti

muti

saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Empty
MesajKonu: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 12:55 pm

merhaba bnm oğlum 3.5 aylık çoğu kişi kırma diyor çoğusu beyaz golden olurmu suratı farklı biraz diyor .bazıları saf diyor..bnmde kafam karştı bn saf ya da kırma olmasına karşı değilim sadce herkes bişeler diyor artık kafam karştı bn oğlumu çok seviyorum zaten o bnm ruh ikizim...ztn çoğu kişi bebek suratlı çok tatlı diyorlar...:) yardım ederseniz sevinirim...
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:49 pm

Büyük resmi var mı?
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 6:25 pm

evet büyük resmini koyarsanız anlarız
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:21 pm

bi dk deneyim bir nasıl ypljagna bir bakim resmi koyacağım...
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:22 pm

[img]saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  43221480472350515689 Uploaded with YukleResim.com[/img]
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:23 pm

evet bu safkan bi golden
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:27 pm

ya çoğu kişi kulağı biraz kısa diye değil diyor bide beyaz golden yok diyorlar diyorum çok var oyzden herkes bişeler söylüyor...
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:28 pm

[img]saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  34206055264223816297 Uploaded with YukleResim.com[/img]
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:29 pm

siz onlara inanmayın beyaz golden vardır yalan atmasınlar
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:30 pm

bnde diyorum ama suratı farklı biraz diyen var kulağı kısa diyen var..bnde kulağı biraz daha büyüsün uzuyjak diyorum..yok terrier kırması yok labrodor kırması bazıları saf diyor aklım karştı :)
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:32 pm

nevar Angelinde kulağı kısa ama herkez safkan diyo zaten kırma olsa ne olcak canım
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:36 pm

kırma olması önmli değil ki zaten ama artık herkese söylemktn bıktım yani ya yaşını cinsytini ismini sorarlardı ilk aldığmda şimdi kırma mı saf mı saf diyorum kulağı kısa biraz suratı değişik diyorlar bnde artık seslenmyrum...birde sizlere sorim dedim yardmcı olursunuz diye tşkler yardmlarınız için...:) bnm oğlum 3.5 aylık kulağı çoğu kişi daha uzar diyorlar bekle diyorlar oyüzden birde renk hiç bu renk görmemişler hergün aynı nakartlar :)
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:38 pm

ya size bişi dicem ya beslenme bölümünde makarna diye bi başlık yazdım oraya bi bakarsanız çok memnun olurum :)
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:40 pm

tabi bakarım :)
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:48 pm

tşk
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:49 pm

rica ederim bn tşk ederim..
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:51 pm

:)
112
moderatör
112

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:14 pm

Ben de resimle çıkmadı fakat profil resminize bakarak yorumlayacağım
Zaten kesinlikle beyaz goldenler var. Yavrunuzda safkana benziyor.
muti

muti

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:31 pm

tşk.ler...yardmlarnz için
berfin_angel
moderatör
berfin_angel

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 9:17 pm

:)
kontes
moderatör
kontes

MesajKonu: Geri: saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım    saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım  Icon_minitimePaz Nis. 10, 2011 1:46 pm

ewet bnde resmi göremedim.ama bence de safkan

saf mı kırma mı ? HERKES bişeler diyor yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» meks